ФОТОФАКТ. Без коментарів... Есть фото

26 Жовтня 2020 09:19  0  853

Пригоди тижняФОТОФАКТ. Без коментарів...

У різних країнах із зустріччю Нового року пов'язані безліч традицій і новорічних забобонів.

Наприклад, найвідоміша італійська новорічна традиція - викидати з вікон на вулиці старі речі (одяг, меблі, посуд). Вважається, що в Новому році стане щасливим той, хто позбудеться від більшої кількості непотребу.

 

Попереду Новий рік, і зважаючи на той непотріб, який пологівці залишають на стежках свого міста, ймовірно, що наближуємося до європейських звичаїв.

 

Для пологівців не секрет, в якому стані декілька років тому був Залізничний парк: хащі, дике сміттєзвалище влаштоване самим народом, в ночі страшно було пройти цією місциною.

 

Але завдяки волонтерам та небайдужим людям, які закотивши рукава, протягом чотирьох місяців працювали на відновлення, паркова зона була приведена до ладу. 

 

І все було б добре, якщо не застарілий менталітет пологівського народу. 

 

Спочатку гарні світлини, захоплене "Вау як тут гарно", "тепер хоч є місцина де можна відпочити душею", а потім знову безпардонно викинуте сміття на території парку.

 

Ось так сьогодні, йшовши зранку на роботу, через Залізничний парк, вже звиклим було бачити покинуті пляшки, але ймовірно ростемо....хтось вирішив позбутися старих речей і прямо на прохідній частині залишив заржавілий велосипед із старим килимом.

 

Що тут сказати?! Без коментарів.

 

Іронічно, але "Європа за нами плаче".

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
11
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)