ФОТОФАКТ. У Пологах відкрито "Музей лісу"

21 Вересня 2020 14:40  0  1398

Події містаФОТОФАКТ. У Пологах відкрито "Музей лісу"

Понад 50 років на просторах Пологівського краю існує Державне підприємство Пологівське лісомисливське господарство.

 

В п'ятницю, 18 вересня з метою популяризації лісового господарства на передодні Дня працівника лісу на території садиби лісгоспу було урочисто відкрито "Музей Лісу".

 

- Ініціатором заснування та відкриття музею став директор Лісгоспу Володимир Іванович Носик, - розповідає інженер з лісових культур першої категорії Антоніна Діхтяр.

 

“Підготовка до експлуатації експонатів йшла протягом двох місяців. Всі представлені експонати підготували 7 лісництв: Більмацьке, Гуляйпільське, Василівське, Оріхівське, Пологівське, Новополтавське та Кам'янське лісництво.
Експонати збирали лісники та їх помічники. Музейні предмети, які увійшли до оглядової зали - це ті речі, що пов'язують людей з його величністю лісом: плоди, різні породи деревини, гербарії. Була зібрана величезна колекція опудал тварин: фазани, сова, кабан та інші. Також мною намальована картина вовків в степу. Залучені раритетні знаряддя праці в лісовому господарстві, були представлені історичні документи й перші накази лісництв, матеріали лісовпорядкування, представленні різні вади та хвороби деревини, а ще виставку доповнюють альбоми з фотографіями робочих моментів лісництв.
Також із деревини вирізані різні предмети, від старовинних дідухів до свічників. Сім лісництв області додали до нашого музею історичні предмети свого лісництва, які представляють свою цінність та історію”, - додає Антоніна Діхтяр.

 

Відкриття відбулось в присутності всі лісничих їх помічників та робочих.

 

Відкриттям музею працівники лісгоспу воліють розповісти про довголітню роботу лісничих, про історію лісництва та цінність кропіткої роботи не одного покоління працівників лісу, які щоденно докладають всі свої старання та професійні вміння задля розвитку та вдосконалення лісопромисловості на Пологівщині.

 

Відвідувати музей може кожен охочий, безкоштовно, але звичайно за попереднім попередженням.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

41
Супер
4
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)