Радник міністра зруйнував головні міфи про екстрену допомогу

23 Липня в 07:01  0  362

Здоров'яРадник міністра зруйнував головні міфи про екстрену допомогу

Задача екстреної буде – стабілізація пацієнта і максимально швидка його доставка до лікарні
Радник в.о. міністра охорони здоров’я України Олександр Ябчанка розповів, чим концептуально екстрена медична допомога відрізнятиметься від тієї, що зараз є в Україні.

 

«Це кілька речей. Річ перша. Підемо від проблеми. Зараз величезною проблемою є те, що «швидка» довго їде. Чому так відбувається? Тому що ми самі нерідко викликаємо екстрену медичну допомогу на неекстрені випадки…Я лікар. Я прекрасно розумію, що коли людині погано, вона хвилюється і має повне моральне право викликати «швидку». Проте ми маємо задуматися, коли викликаємо екстрену медичну допомогу, щоб поміряти тиск або вколоти анальгін із демидролом, тобто якісь речі, які не є екстреними», – зазначив Ябчанка.

 

Крім того, він уточнив, чи справді «швидка» приїжджатиме не до всіх.

 

«Ще одна річ – буде call-центр. Ви телефонуєте, сидить людина, яка розуміється на клінічних ситуаціях. Це не просто «мені треба, щоб сюди приїхали». Поза сумнівом, якщо є покази, то приїде екстрена допомога», – зазначив експерт.

Пояснив він і тезу про те, що лікарі «швидкої» муситимуть лише довезти пацієнта, а не надавати йому допомогу на місці.

 

«Третє. Задача екстреної буде – стабілізація пацієнта і максимально швидка його доставка до лікарні. Але має бути готове місце, куди саме доставляють цього пацієнта і там, як тільки пацієнт заїжджає, вже знають, що це за пацієнт, які спеціалісти будуть з ним працювати і так далі», – пояснив Ябчанка.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)