Євгеній Ковтун: “Цінуй кожну мить життя” Есть фото

1 Липня 2020 13:08  0  1167

ОсобистістьЄвгеній Ковтун: “Цінуй кожну мить життя”

32-річний пологівець Євгеній Ковтун - особистість багатогранна: працює вчителем в ЗОШ № 4, у вільний час займається фотографуванням, вирощує кактуси, а вихідними катається на велосипеді та грає у теніс.


В юності кілька років займався фото-відео зйомкою в Уфі (Башкірія). Подарунок від близької людини - фотоапарат, дав поштовх розвивати здібності через об’єктив бачити навколишній світ по-особливому. Займався самоосвітою у цьому напрямку, швидко дійшов професійного рівня. Його фото публікувалися у престижних друкованих виданнях міста.

 

Після повернення до рідних Поліг у Євгена розпочався новий етап - пішов вчителювати до Пологівської ЗОШ №4 викладачем образотворчого мистецтва та інформатики. Педагогічну практику поєднує з посадою інженера електроніки.
Вже три роки успішно працює з молоддю, плюсом для навчального процесу вважає саме свій молодий вік.

 

“Якогось особливого секрету спілкування з учнями не маю, просто у мене з ними не така велика різниця у віці, як у старших колег, вихованих радянською системою. Це дозволяє дивитися на світ у розрізі сучасності і бути з учнями на одній хвилі.

У своїх учнях націлений розвивати всебічну компетентність в умовах реалій сучасного життя, побуту, соціальної значущості особистості в суспільстві. Намагаюсь робити акцент на ролі знань і їх застосування за порогом школи. Велику увагу приділяю фактору самої значущості отриманих знань, розвитку компетентностей і їх застосування в реальному житті.”

 

Прогулянки на велосипеді - одне із захоплень нашого героя. Вихідними разом з друзями їздить до сусідніх сіл та за місто. Ніщо так не заряджає позитивом та енергією, як споглядання чудових краєвидів, вважає Євген. Власні сили також випробовує у грі в настільний теніс. І це ще не все...

 

Найоригінальніше захоплення чоловіка - вирощування кактусів. Любов саме до цих квітів триває вже понад 18 років.

 

“Колись на Запорізькому ринку помітив жіночку, що продавала кактуси. Ніколи раніше не бачив такої розмаїтої кількості рослин. Квіти вразили мене - і я купив тоді дві рослини. Зовсім скоро почав вирощувати їх власноруч. Освоювати процес мені допомагали виставки та спілкування з колегами-флористами, спеціальні форуми. Кількість вирощених мною кактусів сягала двох тисяч різновидів. Навіть облаштована теплиця на чотирнадцять квадратних метрів ледь вміщала всю цю красу. Квіти дарував друзям і знайомим, продавав на ярмарках. Процес росту рослини, а особливо їх цвітіння - найпрекрасніше явище, яке доводилось спостерігати.”


Висадити, запилити, прищепити рослину - стало для майстра звичною справою. Зі своїми квітами він постійний учасник міських і районних виставок та фестивалів: у колекції кактусів має рідкісні види.

Справа Євгена знайшла і своїх послідовників. Цікаво, що ними стали також чоловіки:


“Більшість своїх рослин передав близькому другу і віднині любителю кактусів. У мене із двох тисяч квітів залишилась якась сотня.”

 

Молодим та енергійним Євген радить зрозуміти, що успіх - це не гроші, не щось матеріальне, а те, що приносить задоволення, те, що наповнює життя радістю і сенсом. “Займайся тим, що тобі подобається, що тобі до душі. Не бійся робити помилки. Навіть спіткнувшись, піднімайся та крокуй далі, адже набутий досвід - неоціненний. Цінуй кожну мить життя”.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
3
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)