Електронне направлення. Що потрібно знати?

18 Лютого 2021 09:22  0  400

Здоров'яЕлектронне направлення. Що потрібно знати?

Другий етап медичної реформи - електронне направлення, обов’язкова умова для безоплатного отримання пацієнтом послуг вузьких спеціалістів, обстежень або госпіталізації до медичного закладу. Його надає медичний працівник первинки або лікуючий лікар.


На низку питань щодо е-направлення відповідає Анна Дуб, головна лікарка ЦПМСД:


Пацієнт може самостійно вибрати медичний заклад?
У Національній службі здоров’я України (НСЗУ) наголошують, що пацієнт самостійно вибирає медичний заклад, в якому має отримати спеціалізовану допомогу, на яку скеровує його лікар, незалежно від місця проживання чи прописки, або того, в якому районі чи місті працює лікар, який виписав направлення. Зокрема, пацієнт може звернутися у комунальний заклад або у приватну клініку чи до лікаря, який має власну практику, якщо вони уклали договори з НСЗУ на надання відповідних послуг.

 

Що необхідно для отримання безоплатної допомоги?
Щодо надання послуги за е-направленням: пацієнт отримає допомогу за направленням безоплатно в будь-якому закладі, що має договір з НСЗУ на надання потрібних пацієнту послуг. А НСЗУ перерахує кошти саме тому закладу, в який звернувся за допомогою пацієнт.

 

Щоб отримати медичну допомогу за е-направленням, пацієнту потрібно:

Звернутися до лікаря, з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря.

 

Лікар випише е-направлення, тобто створить його в електронній системі охорони здоров’я, а на телефон пацієнта надійде SMS з номером направлення.

 

Номер направлення складається із 16 символів (цифр та літер) і виглядає приблизно ось так: 0000-К4НК-9Т6М-3А20. Якщо потрібно, можна попросити роздруковане направлення. Воно буде містити штрих-код, дату виписки, дату, до якої дійсне направлення, ім’я та діагноз пацієнта, назву послуги, ім’я та контакти лікаря і додаткові інструкції чи нотатки для пацієнта у разі потреби.

 

Вибрати медичний заклад, в якому пацієнт хоче отримати медичну
послугу за направленням, та звернутися до нього.

 

Перелік послуг, які надає кожен медичний заклад, можна дізнатися на дашборді НСЗУ.

 

Чи можна приймати пацієнтів, які звернулися без направлення лікаря?
Так, можна приймати пацієнтів, які звернулися за спеціалізованою медичною допомогою до закладів охорони здоров'я, які уклали договори про медичне обслуговування населення з НСЗУ, без направлення іншого лікаря.

 

Без направлення спеціалізована медична допомога надається в межах Програми медичних гарантій пацієнтам, які:

 

● в ургентному (невідкладному) стані;
● із хронічними захворюваннями та перебувають на диспансерному обліку в цьому закладі охорони здоров'я.
.
Також без направлення на амбулаторному рівні в межах Програми медичних гарантій надається спеціалізована допомога:


● акушера-гінеколога,
● психіатра,
● нарколога,
● стоматолога,
● педіатра,
● фтизіатра.

 

В інших випадках, якщо пацієнт без направлення планово звернувся за спеціалізованою медичною допомогою до ЗОЗ (Заклад охорони здоров'я), який уклав договір про медичне обслуговування населення з НСЗУ, то така медична допомога не покривається Програмою медичних гарантів та оплачується з інших джерел, наприклад, страховою компанією або самим пацієнтом відповідно до тарифів на платні послуги, що затверджені у закладі охорони здоров'я.

 

Чи потрібне направлення хронічному хворому до лікаря вузького спеціаліста, у якого вони на обліку?


Для отримання спеціалізованої медичної допомоги не потрібне направлення пацієнтам із хронічними захворюваннями, які звернулися до закладу, в якому перебувають на диспансерному обліку, і який уклав договір про медичне обслуговування населення з НСЗУ. В таких випадках спеціалізована медична допомога надається без направлення в межах Програми медичних гарантій.

 

Чи потрібно лікарю-спеціалісту на амбулаторному рівні відправити пацієнта до лікаря ПМД, з яким у нього укладено декларацію, щоб той виписав йому електронне направлення?


Ні, не потрібно. Лікар-спеціаліст може виписати електронне направлення САМОСТІЙНО. Виписати електронне направлення пацієнту можуть, як лікарі ПМД, так і лікарі-спеціалісти.

Лікар-спеціаліст (лікуючий лікар) має право і технічну можливість створювати в ЕСОЗ направлення самостійно.

 

Відповідно пацієнт отримує своє направлення відразу, як виникає потреба у виписці електронного направлення на медичні послуги, і йому не потрібно витрачати час на додаткове звернення до лікаря ПМД. Такий підхід пришвидшує отримання пацієнтом потрібних йому медичних послуг та є більш клієнтоорієнтованим.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)