Екскурсія на асфальтобетонний завод в Роздорах (ВІДЕО) Есть фото Есть видео

9 Липня 2021 11:45  0  1769

На районіЕкскурсія на асфальтобетонний завод в Роздорах (ВІДЕО)

Філіал ТОВ Шляхове будівництво “Альтком” (м. Маріуполь) розмістився у селі Кінські Роздори на місці колишнього пташника (вулиця Мічуріна,1) з 2017 року. Саме тоді розпочалися роботи поточного ремонту автодороги Запоріжжя - Маріуполь. Підприємство постійно розширюється, будуються нові дороги. Як все працює на власні очі побачили журналісти “Районки”.

 

Звідси починається будівництво українських доріг. Все, що потрібно для виготовлення якісного покриття для ремонту доріг, виробляється на цьому заводі. І тільки щебінь та інші камінні матеріали везуть із кар'єрів сусідніх районів.


Якість виробленого тут дорожнього матеріалу можна оцінити, проїхавши ділянкою траси Н - 08 Запоріжжя-Маріуполь, або їдучи до Гуляйполя. Виробники дають п'ять років гарантії на дорожнє покриття. Журналісти здійснили екскурсію на завод аби розповісти читачам як та з чого роблять дорогу.

 

На території площею сім гектарів розмістилися дві установки з виготовлення асфальтобетонної суміші, одна установка із виготовлення товарного бетону, емульсійна установка, бітумна, вагова, лабораторія, адмінбудівля, склад цементу та щебеню. Сучасне безпечне обладнання відповідає стандартам діяльності, запевняє керівник проєкту в Запорізькій області Микола Басістий.

 

oly 

Ваговий комплекс

Все починається з вагового комплексу, жодний самоскид не проїде повз. Працюють на ваговій жінки, вони й проводять зважування транспорту. Ваговик на електронних вагах спочатку зважують без вантажу (фіксують тару), після фіксують завантажений. Так ведеться контроль за масою вантажу, безпеки перевезення та інше. Весь процес - комп'ютеризований.

 

Виготовлення асфальтобетонної суміші

Асфальтобетонну суміш виробляють в спеціальних установках. Одна потужністю - 130 тонн на годину, інша - 60 тонн.


Процес виготовлення матеріалу наступний: трактор завантажує у бункера камінний матеріал. Він поступає до установки і там змішується. Потім просувається до сушильного барабану з температурою 220 градусів, просушується і по гарячих елеваторах просувається вверх, просіюється через решітки, ділиться на чотири фракції. Потім весь матеріал потрапляє в мішалки, туди додається бітум, все перемішується протягом двох хвилин. В результаті отримуємо дві тонни готової суміші за один заміс, за годину - це 60 тонн суміші. Готова суміш поступає у бункер-накопичувач і звідти висипається в самоскид. Максимальна температура асфальтобетонної суміші становить 180 градусів. Гарячу суміш кладуть на дорогу.

 

 

Виготовлення бетону

Діюча установка по виготовленню товарного бетону виробляє 60 кубів бетону на годину. За рахунок додавання хімдобавок вона може працювати і в зимовий період. Такий бетон використовується на укладання доріг, дорожніх мостів та будівельних споруд, з нього будують водовідведення на дорозі, задовольняють потреби підприємств і населення.

 

Бітумне виробництво

Для виготовлення бітуму на території встановлені п'ять цистерн місткістю по 25 тонн кожна, температура в них сягає 190 градусів. В тарі виготовляють добавки для покращення якості бітуму. Встановили їх на заводі цього року. Готовий бітум додається при приготуванні асфальтобетонної суміші у кількості 5 відсотків від загальної маси матеріалу.

 

oly

 

Лабораторія та майстерня

В лабораторії проводиться перевірка якості готової продукції. Для цього відбирають зразки асфальтобетону. На готовому матеріалі ставлять фізико-механічні випробування. Продукцію кладуть під прес, кусень асфальту стискається і ущільнюється. Далі домкратом витісняється з асфальту форма, з якою лаборанти працюють далі на спецобладнанні - перевіряються на водонасиченість, густину, контролюють інші показники.

 

Неподалік лабораторії розмістилася майстерня, де працівники здійснюють аварійні ремонти деталей, металевих вузлів, проводять інші маніпуляції для забезпечення безперебійної роботи виробництва.
На підприємстві працює лікар, який контролює здоров'я працівників. І якщо хтось ризикне прийти на роботу напідпитку, медпрацівник відправить такого додому.

 

Від моменту свого запуску завод постійно розширюється. Наразі там будується емульсійна установка потужністю 8 кубів на годину. При збільшенні потужності виробництва встановлюються додаткові фільтри очищення, тому жодного негативного впливу на екологію території підприємство не несе, пояснює керівник Микола Басістий.

 

oly 

 

Плюси діяльності
Робота заводу на території покращила ситуацію із працевлаштуванням місцевого населення. На заводі працює понад 200 працівників, з них 60 відсотків - місцеві мешканці. За словами керівника підприємства, розмір мінімальної зарплатні на підприємстві становить 15 тисяч гривень. Зараз виробництву потрібні спеціалісти інженерно-технічного напрямку. Крім сплати податків на землю, підприємство надає постійну посильну допомогу в облаштуванні благоустрою села: заасфальтували шкільне подвір'я, облагородили паркову територію, роблять тротуари на центральній вулиці, надають будівельні матеріали для підсипання проблемних вулиць.

 

Роботи в регіоні
Починаючи з 2017 року ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» виконало поточний середній ремонт 3-х автомобільних доріг державного значення в Запорізькій області загальною протяжністю 75 км, а саме:


Н-08 Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчуг)- Маріуполь на ділянці км 593+933 - км 625+858;


Т-04-01 Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь на ділянці км 168+888 – км 187+291;


Н-30 Василівка – Бердянськ на ділянці км 112+026 – км 136+594.

 

Заключені договори на виконання поточних середніх ремонтів трьох автомобільних доріг державного значення в Запорізькій області впродовж 2021- 2022 рр.


Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-04-01 Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Мелітополь на ділянці км 191 + 283 - км 235 + 980.
Довжина ділянки – 44,697 км. Проходить через Пологівський та Токмацький райони.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-04-01 Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Мелітополь на ділянці км 144 + 420 - км 162 + 094.


Довжина ділянки – 17,7 км. Знаходиться в Гуляйпільському районі.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-08-19 Більмак – /М-14 на ділянці км 21+870 – км 50+167.


Довжина ділянки – 28,297 км. Проходить через Бердянський район.

 

 

Проєктами передбачені роботи :
- відновлення дорожнього покриття (основа із щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом товщиною 18 см, нижній шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші, товщина 12 см, верхній шар покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, товщина 5 см) ;


- укріплення узбіччя;
- усунення недоліків земляного полотна;
- ремонт мостів та водовідвідних труб;
- влаштування тротуарів;
- нанесення дорожньої розмітки;
- встановлення дорожніх знаків;
- влаштування автопавільйонів та інше.

 

Наразі ведуться підготовчі роботи на а/д Т-08-19 Більмак – /М-14 на ділянці км 21+870 –км 50+167.

 

Також розпочато ремонт покриття на а/д Т-04-01 Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Мелітополь на ділянці км 191 + 283 - км 235 + 980, а саме: фрезерування старого асфальтобетонного покриття, влаштування основи із щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, влаштування нижнього шару покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші.


В ході виконання робіт задіяно 95 одиниць техніки та 224 працівника.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

36
Супер
2
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)