НАЗК викликає екс-слідчого із Гуляйполя для того, щоб дізнатися, чому він вчасно не повідомив про купівлю землі

3 Листопада 2021 10:21  0  834

Новини ГуляйполяНАЗК викликає екс-слідчого із Гуляйполя для того, щоб дізнатися, чому він вчасно не повідомив про купівлю землі

Національне агентство із запобігання корупції викликає сьогодні екс-слідчого з Гуляйпільського відділення поліції Сергія Прокопенка у справі про несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Про це повідомляється на офіційному сайті НАЗК.

 

Згідно з е-декларацією колишнього поліцейського, Прокопенко в січні став власником земельної ділянки в Гуляйполі (він вказав про 61,5 квадратних метри, але ймовірно, йшлося саме про сотні) вартістю 200 тисяч гривень.

 

Згідно із законодавством, він має протягом 10 днів подати е-декларацію про суттєві зміни у майновому стані, якщо йшлося про суму понад 50 прожиткових мінімумів (113, 5 тисяч гривень та вище).

 

Проте, про свою земельну ділянку правоохоронець згадав лише за 5 місяців у червні 2021 року, коли подавав виправлену декларацію.

 

Сьогодні НАЗК викликає екс-слідчого для надання пояснень.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
12
Сміх
8
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)