Економіка Запорізької області стабільно зростає

3 Вересня 2021 08:03  0  443

У регіоніЕкономіка Запорізької області стабільно зростає

З початку року економічні показники регіону стрімко йдуть вгору. Про це повідомив глава області Олександр Старух під час свого спілкування зі студентським активом Запорізького національного університету.

 

За словами керівника облдержадміністрації, економіка регіону значно зросла і продовжує рух вгору. Зокрема, це стосується обсягів виробництва в машинобудуванні, енергетиці, металургії, агропромисловому комплексі.

 

За останніми даними Запорізька область посідає шосте місце в Україні по зростанню в виробництві сільськогосподарської продукції. Також регіон займає п’яте місце в Україні по збору врожаю ранніх зернових.

 

Разом з тим, зросли і обсяги зовнішньоторговельного обороту товарів, в тому числі, експорту нашої продукції в інші країни світу. Збільшилися капітальні інвестиції. Паралельно зростає і середня заробітна плата, яка з початку року збільшилася на 20% (4 місце в Україні) і становить більше 13 000 гривень.

 

Разом зі зміцненням економіки наповнюються і місцеві бюджети. Все громади виконали плани, а то і значно перевищив заплановані надходження.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)