В Україні з`явиться єдиний квиток автобус-залізниця-авіа

16 Лютого в 06:34  0  424

На Вкраїні та у світіВ Україні з`явиться єдиний квиток автобус-залізниця-авіа

Квиток для подорожей працюватиме на блокчейні
-2018 року українці зможуть скористатися єдиним додатком, що пропонуватиме квитки для подорожей автобусом, залізницею та літаком, - про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

 

До кінця 2018 року Міністерство інфраструктури планує запустити наскрізний квиток на автобус, залізницю та авіасполучення.

 

-Наша кінцева мета - щоб ви на своєму телефоні могли відкрити додаток, який визначить вашу геолокіцію, і ввести точку призначення, наприклад, Київ чи Відень. І програма показала вам маршрути кількома транспортами, - пояснив Омелян.

 

Для запуску додатку міністерство спочатку створить єдиний реєстр автобусних перевізників, до якої зможуть приєднуватись різні компанії. Міністерство планує унеможливити махінації за допомогою техніки блокчейну.

 

Надшвидкою євроколією з'єднають Одесу, Київ і Львів Відповідну техніко-економічну документацію Україні допоможе розробити італійська компанія Italferr. Запровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні є проектом державного значення, повідомляє прес-служба Міністерства інфрастуктури України.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)