Вакансія мрії: людям будуть платити по 1,5 тисячі доларів за денний сон

14 Травня 2021 08:50  0  1114

АсортіВакансія мрії: людям будуть платити по 1,5 тисячі доларів за денний сон

Здобувачем на цю посаду може стати людина з будь-якого куточка світу

 

Хочете відпочивати і отримувати за це гроші? Компанія, яка займається складанням оглядів на матраци, готова заплатити 1,5 тисячі доларів за те, що люди будуть протягом місяця спати і розповідати про свої відчуття. Таким чином, вони збираються перевірити різні теорії про сон, повідомляє Fox News.

 

Здобувачем на цю посаду може стати людина з будь-якого куточка світу, головне, щоб вона була старше 18 років. Серед всіх претендентів, які встигнуть подати заявку до 31 травня, команда Eachnight's вибере п'ять щасливчиків, в обов'язки яких увійде короткий денний сон протягом 30 днів.

 

За умовами вакансії, кожному з них доведеться засипати в повній самоті. Також вітається володіння англійською мовою, щоб людина змогла сама писати огляди.

 

Крім цього, учасники повинні будуть здійснювати відеодзвінки до засипання і після пробудження, щоб усно заповнювати анкету з питаннями про процес сну.

 

П'ятьох щасливчиків також попросять взяти участь і в інших експериментах, щоб перевірити різні теорії про сон. Особливу увагу організатори хочуть приділити питанням впливу сну на загальний рівень бадьорості і втоми, перевірити його вплив на пам'ять, мотивацію і продуктивність. За підсумками експериментів вони спробують з'ясувати, яка тривалість сну є оптимальною, щоб людина могла відчути себе бадьорою.

 

Якщо ви хочете стати одним з п'яти чоловік, яким заплатять 1,5 тисячі доларів за їх сон, покваптеся до кінця місяця заповнити анкету на сайті компанії Eachnight's.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
7
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)