ЄДР в Пологах тимчасово не працюватиме. Умови прийняття документів

27 Липня в 14:16  0  603

Події містаЄДР в Пологах тимчасово не працюватиме. Умови прийняття документів

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 14.07.2020 року з 00:00 5 серпня 2020 року до 23:59 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр).

 

У період впровадження оновленого Єдиного державного реєстру, прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та громадських формувань, не здійснюватиметься.

 

Розгляд вищезгаданих документів, поданих до періоду впровадження оновленого Єдиного державного реєстру та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб, ФОП та громадських формувань до 07 серпня 2020 року включно.

 

За інформацією ДП «НАІС», під час оновлення програмного забезпечення Єдиного державного реєстру для користувачів будуть доступні сервісна послуга у форматі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР та послуга безоплатного доступу до відомостей ЄДР (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch).

 

Тобто, в період оновлення і надалі можна буде отримувати відомості з ЄДР про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та документи за результатом проведення реєстраційної дії.

 

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://nais.gov.ua/article/yaki-poslugi-pratsyuvatimut-pid-chas-onovlennya-edinogo-derjavnogo-reestru


Джерело: Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
7
Сміх
5
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)