Майбутні водії можуть здати екзамен онлайн, а «права» доставить кур’єр

16 Вересня 2021 08:05  0  439

На Вкраїні та у світіМайбутні водії можуть здати екзамен онлайн, а «права» доставить кур’єр

Уряд дозволив дистанційну підготовку до екзаменів на водійське посвідчення


Кабінет міністрів дозволив майбутнім водіям готуватися до здачі екзаменів онлайн, а також отримати посвідчення водія кур'єром. Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні в середу, 15 вересня, повідомила «Українська правда».

 

Як пояснив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, йдеться про забезпечення права на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС і про можливість отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку.

 

Йдеться про можливість для майбутніх водіїв і тих, хто перекваліфіковується, навчатися онлайн.

Зокрема, акредитований заклад має проінформувати найближчий територіальний сервіс МВС, що планує навчати онлайн, коли реєструє список групи в єдиному державному реєстрі МВС.

 

Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв має здійснюватися для груп у складі не більше 10 осіб. Якщо заклад втрачає акредитацію, то і онлайн-навчання призупиняється.

 

Посвідчення водія, замовлене через «Дію» чи електронний кабінет водія, за бажанням та за окрему плату через МВС можуть привезти кур’єром чи відправити поштою.

 

Крім того, вартість послуги щодо перереєстрації чи реєстрації транспортних засобів усіх категорій пропонують збільшити до 200 грн. 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)