В Пологівському районі директорка школи довела учня до нервового зриву: що сталося (ВІДЕО) Есть видео

10 Вересня 2021 15:51  0  2568

На районіВ Пологівському районі директорка школи довела учня до нервового зриву: що сталося (ВІДЕО)

Скандал у школі в одному з селищ на Пологівщині. Там на одного учня нагримала директорка. Та так, що у того трапився нервовий зрив. Згодом факт булінгу підтвердили у суді. Батьки б’ють на сполох — директорка і досі на своїй посаді, тому не виключено, що булінг може повторюватись.

 

 

Принижувала при усіх чи не щодня. Так характеризують поведінку педагога, ба більше, директорки Полтавської сільської школи, батьки шестикласника, на ім'я Роман. За їх словами будь-які пустощі хлопця у директорки викликають шквал емоцій. Свідками цькувань хлопця були не лише однолітки, а й педагоги. Все це цькування було минулого року, і після того хлопець висушений був звернутися по допомогу до психологів. Бо нерви не витримали.

 

Після звернення батьків до правників та правоохоронців з перевіркою до школи завітали інспектори. Комісія підтвердила факт булінгу учня. Пізніше і суди — районний та апеляційний. Утім, директорку по суті не покарано. У батьків виникає питання: чому директорка, яку кілька судів визнали винною, досі на посаді.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
12
Сміх
42
Жах
76
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)