ДТП з нерозмитненим автомобілем: хто повинен платити

28 Квітня в 06:38  0  947

АвтоМотоДТП з нерозмитненим автомобілем: хто повинен платити

Чи діє страховка автоцивілки на машини з іноземною реєстрацією


Експерт розповів про те, в яких випадках страхові компанії або МТСБУ будуть виплачувати відшкодування при ДТП з автомобілем на іноземній реєстрації.


Про все по порядку розповів Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.


За його словами, «на час перебування автомобіля, який має іноземну реєстрацію на території України, відповідальність водія такого авто має бути забезпечена. Тобто, у нього повинен бути страховий поліс «Зелена карта», територія дії якого включає Україну. Термін дії такого договору має відповідати терміну перебування іноземного авто в Україні.


У разі відсутності поліса страхування «Зелена карта» водій авто може укласти договір внутрішнього страхування автоцивільної відповідальності. Згідно із Законом «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», експлуатація автомобілів без страхового свідоцтва (поліса ОСЦПВ або «Зелена карта) забороняється. При цьому відсутність реєстрації транспортного засобу в Україні не звільняє користувача від обов’язку мати страхове свідоцтво.


За 2016 рік водії понад 152 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією уклали поліс ОСЦПВ, їх кількість збільшилася на 38% порівняно з 2015 роком (в 2015 році було укладено 110 тис. таких договорів)».

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Мищенко-фасады-1.jpg

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)