Діджиталізація: довідка про прописку з’явиться у смартфоні до кінця року

3 Червня 2021 08:58  0  510

На Вкраїні та у світіДіджиталізація: довідка про прописку з’явиться у смартфоні до кінця року

Проблема з довідкою про прописку буде вирішена найближчим часом. До кінця року всі отримають можливість мати її у смартфоні. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю «Громадське».

 

Міністр пояснив, що в Україні більше тисячі громад, у кожної з яких є власний територіальний реєстр. І вони між собою не взаємодіють.

«Тобто просто потрібно було, коли ухвалювали законопроєкт, сказати, що тільки в демографічному реєстрі зберігається інформація про прописку», – зазначив Федоров.

 

Він додав, що з 1 квітня випустили спеціальну постанову.

 

«Громади або мають під'єднуватися до нашого реєстру, а якщо немає у них технологічних можливостей, ми надаємо інтерфейс від демографічного реєстру, де вони фіксують цю інформацію. Вже приєдналися 6 великих обласних центрів, і протягом найближчих кількох тижнів ще тисяча громад запрацює», – повідомив міністр.

 

Федоров обіцяє, що проблему із пропискою розв'яжуть до кінця року.

 

«І вона у всіх буде у смартфоні. Ми перекладаємо цю відповідальність – носити цю довідку – на плечі держави», – сказав міністр. 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)