"Дорожна історія" продовжилася погрозами та звинуваченнями

21 Вересня 2020 12:51  0  2026

У регіоні"Дорожна історія" продовжилася погрозами та звинуваченнями

Слід за постом у соцмережі нашої землячки Ангеліни Устименко, який висвітлював фото кадри руйнування дорожнього покриття на відрізку траси Пологи - Бердянськ, почалися справжні недитячі пристрасті з нервовим переписуванням та навіть погрозами.


Насправді пологівчанка стверджує, що не мала жодного наміру когось висміяти, а навпаки воліла показати широкому загалу на що перетворилося свіжонанесене дорожнє покриття за відносно короткий проміжок часу.


- Я просто виїхала на відпочинок до морського узбережжя, а тут така неприємність. Плакати від побаченого хотілось щойно виїхали за с.Кінські Роздори, та останньою краплею горе-маршруту стали славнозвісні вибоїни, що ви могли бачити на фото. Вони були між Софіївкою та Успенівкою. Нещодавно ми з чоловіком проїжджали цією трасою (24 серпня) - новенькою дорогою дісталися до Бердянська майже за одну годину, техніка ще працювала на трасі, а цього разу - суцільне розчарування. Я й подумати не могла, що мій пост наробить такого резонансу. Фотографувати видавлену дорогу я стала на зворотному шляху додому. Все просто, побачила інформаційний стенд з надписом "Велике будівництво"(там не один такий), зрозуміло, що роботи виконувалися саме за цим проєктом, - коментує Ангеліна Устименко

 

- Тепер про головне! Після посту посипались коментарі від знайомих людей і незнайомців. Результат - мене почали звинувачувати у фейковій інформації, навіть писали, що я бот. Новину підхопили українські ЗМІ та телеканали, мені писали зі служби автомобільних доріг Запорізької області. Телефонували й від імені фірми-підрядника, яка виконувала роботи на даній ділянці траси. Мене здивувало звідки людина дістала повну інформацію про мене?

 

Багато хто вимагав видалити публікацію в мережі.


З неділі 13 вересня і по сьогоднішній день проходить жваве обговорення цієї теми з усіма подробицями.


Неприємно! Подібних постів в мережі хоч греблю гати, а увагу звернули саме на цей! Чому? - дивується жінка.


Цікавим став той факт, що публікація, яка опинилася в мережі 13 вересня, змусила службу нагляду поставити відмітки на відображених у світлинах ділянках дороги вже наступного дня.

 

- Я не великий експерт у ремонті та будівництві доріг, але скажу одне - є інформація є висновки, а скільки там підрядників мені здається різниці немає, коли дорога, немов м'який маргарин, розлазиться під колесами автомобілів. Якщо це неправда, то скажіть - чому вже вчора 16-го вересня мені скинули фоторезультати виконаної роботи. Відремонтовано саме ті ділянки, на які вказував мій пост! - додає Ангеліна.


Пост пологівчанки дійсно викликав бурю емоцій та шквал коментарів.


Як стало відомо з публікації у соцмережі відповіді голови Запорізької ОДА Віталія Боговіна, ця ділянка не входить до проєкту робіт "Великого будівництва" і була відремонтована роком раніше.


"...зруйноване перевантаженням транспортом узбіччя знаходиться на ділянці, яка ремонтувалась у 2019 році. Тобто не в цьому році і не за програмою "Велике будівництво", як написано в пості. Протягом тижня підрядник усунув всі недоліки в межах гарантійних зобов'язань...", - повідомляє голова Запорізької ОДА в мережі.


Проблемна історія, що наробила гучного резонансу, вирішена, хоча як стверджує наша землячка, "частково".


Якість доріг має задовольняти всіх учасників дорожнього руху.

 

Тому якщо є відгуки та публікації проблеми, є й сама проблема.

 

Робота має виконуватись на совість, а не поза людські очі.

 

Тоді і правда в очі не колотиме - впевнена пологівчанка.

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

49
Супер
5
Сміх
5
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)