Пологівці, які потрапили в складні життєві ситуації можуть отримати допомогу

8 Липня 2021 11:48  0  986

Події містаПологівці, які потрапили в складні життєві ситуації можуть отримати допомогу

У важких ситуаціях пологівцям може допомогти КУ “Центр надання соціальних послуг”


На сьогодні матеріально-технічна база центру налічує понад 300 різних засобів, більшість із яких знаходяться в користуванні нужденних громадян.

 

Усі нужденні можуть отримати у тимчасове користування крісла колісні, ролатори, ходунки, милиці, палиці, стільці із санітарним оснащенням, сидіння для ванної, які в значній мірі полегшать життя хворих і людей з інвалідністю.


Для отримання засобів пересування і реабілітації необхідно надати такі документи: заяву, довідку з медустанови про необхідність забезпечення, копію паспорта, копію ідентифікаційного коду.


У разі необхідності надання засобів реабілітації для дитини подається свідоцтво про її народження.

 

Засоби пересування та реабілітації надаються безкоштовно на термін, який узгоджується сторонами в договорі. У разі необхідності термін прокату може бути продовжений.

 

Також, пологівці, які опинилися в складних життєвих обставинах отримати безплатну гуманітарну допомогу. В наявності одяг дитячий та дорослий, взуття різних розмірів та сезонів.

 

Якщо ви знаєте нужденних, які потребують допомоги, передайте зазначену інформацію!

 

Для тих, хто хоче віддати речі потребуючим, КУ "Центр надання соціальних плослуг» повідомляє, прийом речей здійснюється щодня з 8 до 17 години в робочі дні, за адресою установи.

 

Звертатися в робочі дні за адресою: м. Пологи, вул. І. Чеберка, буд. 23, тел. 2-36-50, завідувач відділення Ірина Миколаївна Добровольська

 


 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
2
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)