Найдивніші домашні улюбленці пологівців

2 Листопада 2021 14:45  0  1149

АсортіНайдивніші домашні улюбленці пологівців

У наш час важко когось здивувати собакою породи хаскі або шиншилою. Але серед пологівців є поціновувачі і більш оригінальних та “екзотичних” тваринок. “Все залежить від того, наскільки твоє серце сповнене любов'ю”, - розповідає пологівчанка Галина.

 

В арсеналі своїх домашніх улюбленців пологівчанка мала не тільки собак, котів, кізок та домашніх птахів, але й ворону, їжака та навіть прикормлювала дитинчат - мишенят.

 

Як таке може бути, запитаєте Ви… Це звичайна турбота про навколишній світ, який дарує нам природа, - резюмує Галина. - Мене називали дивною, але я не звертаю увагу на людяну думку. Чому громадськість вирішила, що допомагати варто лише людям, або ж стандартним тваринам (собаки та коти) - не розумію. Їсти хочуть всі! Одного разу до моєї оселі залетіла ворона. Зовнішній вигляд звичайно не презентабельний, чорна птиця з великим дзьобом, немов із страшних казок. З родиною вигнали її на вулицю. Але щодня вона зустрічала нас на подвір'ї. Почала годувати птицю. З часом вона стала немов член родини. Виявляється, якщо відноситися з любов'ю до всього оточуючого: речей, людей та таких, на перший погляд, бридких створінь - можна творити добро та збагачувати в цю мить не тільки себе…”, - додає пологівчанка.

 

Жінка також розповідала про досвід догляду за маленькими мишенятами, які народилися в неї у сараї, яких вона годувала декілька тижнів. А ще на її подвір'ї жив чудовий їжачок, який щодня приходив на ганок будинку в один й той самий час за фруктами та овочами для вечері.

 

Велике серце вміщує ВСІХ!

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
8
Сміх
9
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)