Експерт озвучив прогноз щодо курсу долара в грудні

1 Грудня в 08:12  0  1039

На Вкраїні та у світіЕксперт озвучив прогноз щодо курсу долара в грудні

Існують два варіанти, що буде з курсом


Експерти вважають, що наступний місяць буде випробуванням для української валюти. В останні числа листопада гривня зробила те, чого від неї зовсім не очікували – вона побила черговий рекорд у бік пониження і перевалила за психологічну позначку в 24 гривні.

 

Вже з наступного місяця в Україні курс долара може різко підскочити. Такі прогнози озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин.

 

За його словами, є два варіанти, що буде з курсом долара в Україні в грудні 2019 року. Якщо до кінця року збережеться приплив валюти, курс збережеться в діапазоні 24-25 грн за долар.

 

У другому випадку, до кінця 2019 року приплив капіталу в Україну може сповільнитися або призупинитися, і тоді курс може потрапити в зону 26-27 грн за долар.

 

Також, топ-менеджери українських компаній, щоквартальне опитування яких традиційно провів Нацбанк, прогнозують, що протягом найближчих 12 місяців долар в Україні коштуватиме 27-28 гривень.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
7
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)