Для пологівців відкрився фізіотерапевтичний кабінет з новим обладнанням Есть фото

3 Червня в 15:37  0  1347

Події містаДля пологівців відкрився фізіотерапевтичний кабінет з новим обладнанням

Сьогодні, у середу 3 червня, працівники Комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування” представили нове фізіотерапевтичне обладнання, яким можуть користуватися всі жителі Пологівської громади

 

Для людей похилого віку продемонстровано роботу кожного із видів обладнання.


В одинадцяти лікувальних кабінках пологівці зможуть безкоштовно зробити профілактику різних видів захворювань.

 

Мета сьогоднішньої екскурсії - донести пенсіонерам важливість систематичної профілактики свого здоров'я.

 

Тут присутні змогли на власні очі побачити як працює кожна із лікувальних місць, та почути які захворювання можна обійти стороною або пом'якшити больові симптоми пройшовши курс фізіотерапії.

 

- Дехто з присутніх отримав особисту консультацію стосовно подальшої реабілітації. В похилому віці люди мають багато захворювань, які пов'язані зі старінням кожної окремої людини. Вилікувати повністю певне захворювання в такому віці, скажемо так, неможливо, але покращити фізичний стан можна. Маємо високу статистику захворювань колінних суглобів та хребта. Проблема в тому, що не робиться профілактика цих недугів. Наприклад, якщо кожні пів року проходити курс повного комплексу процедур, то можна уникнути заміни ендопротезування, заміни колінних суглобів та тазобедрених - можливо, якщо не вийде зовсім уникнути, то хоча б відкласти наявність ускладнення цих діагнозів на деякий час, - розповіла Наталія Черв'якова, медична сестра з фізіотерапії.

 

На сьогодні в наявності мають таке обладнання:


- апарат Рікта;


- стимул 1 апарат для електростимуляції м'язів;


- інгалятор ультразвуковий “ВУЛКАН- 1”;


- апарат Ампліпульс;


- апарат для електрофорезу “Поток- 1”;


- дарсонвалізація;


- УВЧ - терапія;


- ультрафіолетове випромінювання;


- ультразвукова терапія;


- апарат Тонус- 1.

 

Для того аби потрапити на профілактичний курс, потрібно мати медичну карту, направлення сімейного лікаря, паспорт, код та бажання. В іншому ми з радістю допоможемо.

 

- Це обладнання було придбане коштом Фонду інвалідів. У свій час мною був написаний бізнес-план, який був успішно захищений перед Запорізьким фондом соціального захисту інвалідів. Як переможці наша установа виграла всі ці апарати для фізкабінету. Довгий час воно було запаковане, оскільки великою проблемою було наявність доступного приміщення. Нещодавно ми озвучили це питання нашому голові Юрію Коноваленку. Згодом було прийняте рішення розташувати прилади в приміщенні Залізничної лікарні. Наше бажання аби все це працювало на благо жителів громади, - каже Тетяна Терен, керівник Територіального центру.

 

З огляду на позитивну реакцію підопічних про надану можливість безкоштовного користування фізкабінетом, робота тепер в медсестер буде кипіти щодня.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

25
Супер
4
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)