Писати чи не писати: психологиня розповіла, для чого потрібні листи Дідові Морозу

9 Грудня 2020 09:21  0  413

АсортіПисати чи не писати: психологиня розповіла, для чого потрібні листи Дідові Морозу

Настають новорічні свята — пора веселощів, чародійства і подарунків. Вже зараз багато хто шукає відповіді на просте запитання: "Як правильно зустріти рік Бика?".

 

А сьогодні відзначається особливе новорічне свято - День замовлень подарунків і написання листів Діду Морозу. В цей день у багатьох країнах світу пошти починають надавати послуги по відправці листів чарівному персонажу, а батьки і діти пишуть листи з бажаннями.

 

Впевнені, що кожен з нас в дитинстві писав листи Дідові Морозу, які вранці благополучно забирали і ретельно вивчали батьки. Чи варто продовжувати традицію написання листа Дідові Морозу, розповіла психологиня Олена Рихальська.

 

Дітям потрібна мрія


Наразі багато батьків не надають особливого значення емоційному контакту зі своїми дітьми. Діти за своєю природою глибоко емоційні, і невід’ємною частиною цього стану є бажання мріяти.

 

А це дуже важливо для дитини, адже в мріях вона реалізується і навіть більшою мірою стає дорослішою. Дитяча мрія — це доросла цілеспрямованість і вміння окреслювати мету.


Дитині необхідно мріяти, тому Дід Мороз - це символ, який уособлює в собі не тільки здійснення мрії, але і реалізацію дитячих бажань і можливостей, яким не заважають ні претензії вчителів, ні нерозуміння батьків. Це образ, який дає дитині можливість для самоідентифікації.

 

Батьки — помічники, а не учасники


Взаємодія з Дідом Морозом не повинна підпадати під батьківський контроль. Дайте малечі гарний аркуш паперу і кольорові олівці та скажіть, що Дід Мороз вже чекає від неї листа. Поставтеся до процесу серйозно, нехай дитина після того, як завершить писати чи малювати, сховає листа в затишне місце, яке не відноситься до ідентифікації батьків. Найважливіше - разом з дитиною повірте в новорічне диво, і воно обов’язково прийде у вашу домівку.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
3
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)