У Пологівській громаді для дітей, позбавлених батьківського піклування придбано квартири

28 Жовтня 2021 11:43  0  1386

Події містаУ Пологівській громаді для дітей, позбавлених батьківського піклування придбано квартири

Відбулися засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №877 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №515), бюджет Пологівської громади отримав у 2020 році 903672 грн із державного бюджету для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Також за кошти цієї субвенції діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування можуть, за бажанням, отримати грошову компенсацію за належне їм житло.


Відповідно до протоколу засідання Регіональної комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, для отримання субвенції з державного бюджету до місцевого бюджету Пологівської міської територіальної громади визначені 2 особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.


8 жовтня та 25 жовтня особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, що отримали грошову компенсацію за належне їм житло, уклали договори купівлі-продажу, відповідно до яких придбали у власність квартири.


На засіданнях комісії ухвалено рішення надати дозволи на перерахування коштів із спеціальних рахунків осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування як оплати за договорами купівлі-продажу квартир.


Відтак, за рахунок субвенції з державного бюджету, особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування отримали можливість мати власне житло.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
8
Сміх
6
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)