Дітям немає потреби стояти в чергах “брудної“ зони

10 Листопада 2021 10:17  0  2362

Події містаДітям немає потреби стояти в чергах “брудної“ зони

Маленьким пацієнтам у Пологах та їх батькам не потрібно сидіти годинами в коридорі лікувального закладу, щоб потрапити на прийом до лікаря чи отримати медичну довідку. У кабінеті лікаря-педіатра поліклінічного відділення КНП “Пологівська БЛІЛ” діти отримують якісні медичні послуги без ризику заразитися

 

Робота досвідченого педіатра у Пологівській БЛІЛ дозволяє маленьким пацієнтам уникнути черг у поліклініці.

 

Аби потрапити на прийом до лікаря в реєстратуру звертатись не потрібно! Якісне медичне обслуговування без черг і нервів – це не мрія, а реальність.

 

З червня 2021 року у лікарні працює лікар-педіатр з багаторічним досвідом - Вікторія Віталіївна Білан.


У 1989 році закінчила Запорізький державний медичний інститут та отримала професію педіатра, пройшла інтернатуру на базі Пологівської ЦРЛ і залишилася працювати лікарем ординатором дитячого відділення.

 

Працювала там до 2000 року. Після працювала лікарем неонатологом пологового відділення лікарні. У зв'язку із реорганізацією акушерської служби розпочала працювати лікарем - педіатром поліклінічного відділення.

 

Де знаходиться кабінет

Кабінет лікаря знаходиться на 4-му поверсі стаціонарного корпусу. Часи роботи - з 8:00 до 14:36, сюди входить прийом пацієнтів і робота з документами. Адже всі відомості вносяться в електронну систему бази даних. Працює лікар в парі з дитячою медсестрою Іриною Чічеровою.

 

Хто та як може звернутися

Велика перевага у відвідуванні педіатра Пологівської БЛІЛ - відсутність жорсткої прив’язки до місця реєстрації чи укладеної декларації. На прийом приїздять мешканці з усього Пологівського району і навіть за його межами.


Звернутися можуть батьки дітей від 0 до 18 років. Направлення до лікаря-педіатра не потрібно. Бажано при собі мати медичну карту дитини.

 

За бажанням можливо залишити попередній запис на прийом на медичному порталі portal.medcard24.net.


Візит до педіатра не потрібно узгоджувати зі своїм сімейним лікарем. Звернутися сюди можуть усі, кому потрібна консультація. За час роботи зверталися мешканці Гуляйполя, Запоріжжя, Оріхова і навіть Києва.

 

Зараз до лікаря масово звертаються пацієнти з гострими захворюваннями. Нежить, кашель, блювота, діарея, підвищення температури, висипи, кольки, з проблеми, пов'язаними із грудним вигодовуванням.

 

Якщо є потреба, лікар призначає повторний огляд чи проводить подальшу консультацію за телефоном. В залежності від стану дитини.


Зважаючи на теперішню завантаженість сімейних лікарів, чергами хворих пацієнтів у “брудній” зоні поліклініки, наявність педіатричного кабінету дає переваги перед візитом до іншого лікаря.


Тільки за останній місяць кількість пацієнтів тут зросла в рази. Кожного дня до лікаря звертаються 30 - 40 пацієнтів.

 

Що у кабінеті
Кабінет повністю забезпечений засобами індивідуального захисту, там виконуються всі протиепідемічні заходи. В наявності все необхідне для проведення кваліфікованої педіатричної допомоги: електронні ваги для вимірювання дітей до року і дітей старшого віку. Тонометри з манжетками різного діаметру для вимірювання тиску у дітей різного віку, вимірювач росту, столик для огляду немовлят, електронний термометр, пульсоксиметр для вимірювання сатурації, швидкі тести, також забезпечені медикаментами для надання невідкладної допомоги.

 

Підозра на ковід

У кабінеті лікаря є швидкі тести, в разі виникнення підозри на ковід лікар також видає направлення на здачу ПЛР-тесту, і батьки з дитиною йдуть до пункту забору. Якщо підтверджується діагноз, тоді вже сімейний лікар веде подальше лікування пацієнта.

 

Лікар-педіатр за потреби видасть направлення до вузьких спеціалістів, як і інші лікарі працює в єдиній електронній системі. Так само видаються довідки дітям і лікарняні батькам по догляду за дитиною.

 

Пологівці оцінили перевагу візитів до педіатра без попереднього запису та талонів.

 

Альона Ковальова: “У мене двоє дітей, і я дуже задоволена, що лікар може прийняти у зручний для нас час. Без черг і хворих дорослих. Візит до педіатра суттєво спрощує життя, не потрібно сидіти в черзі в “брудній” зоні, наражаючи своїх дітей на небезпеку. У лікаря можна також взяти довідку у садочок чи школу.”

 

Наталя Рибалко: “Дітей на консультацію вожу тільки до цього лікаря. Це зручно. В кабінеті педіатра можна одразу записатися на повторне відвідування лікаря, запис до вузькопрофільних спеціалістів здійснюється відразу ж на прийомі. Це дає можливість уникати черг в реєстратурі, а отже, скоротити час відвідування закладу”.

 

Педіатр Вікторія Віталіївна та батьки, які зверталися з дітьми за консультацією до лікаря, вдячні головному лікарю КНП “Пологівська БЛІЛ” Роману Кравченку за допомогу в організації та облаштуванні кабінету.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

79
Супер
6
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)