Про секс у дитячих головах

17 Листопада в 07:46  0  1189

ОсвітаПро секс у дитячих головах

Нещодавно побачила публікацію у соцмережі, яка стурбувала і змусила над дечим серйозно замислитися. Мова йшла про гендерне виховання. У Європі ця тема піднімається все частіше на рівні влади і у всенародний рупор.


Давно вже ні для кого не є секретом, що ми прямуємо курсом залучення до гендерної рівності, узаконення одностатевих шлюбів та визначення своєї статі на власний розсуд.


Аби привернути увагу до цієї теми для дітей навіть книгу спеціальну випустили. Це підручник про статеве виховання для молодших школярів та вихованців дитячих садків - “Відверта розмова про “ЦЕ”. Тобто діткам у віці 5-8 рочків вже необхідно пояснювати, що таке секс і що він буває не лише між чоловіком та жінкою, а й між чоловіком і чоловіком або жінками.


Зрозуміло, що несформована психіка дитини може не сприйняти або слабо уявити інтимну сторону людського життя, тому у книжечці розмістили доволі реалістичні кольорові малюнки, на яких все наглядно можна роздивитися. Ось лише декілька уривків з тексту. Коли сама читала, озиралася, чи ніхто за мною не спостерігає:


“Не у всіх людей почуття пристрасті однакове. Більшості хлопчиків подобаються дівчатка, але є і такі, яким подобаються хлопчики. Є дівчата, яким подобаються дівчатка. Існують гомосексуальні пари, які складаються з хлопчика і хлопчика, дівчинки і дівчинки. Коли людина відчуває сексуальний потяг до іншої людини своєї статі, це називається гомосексуальним потягом.” Або таке: “ у чоловіка відбувається ерекція, а жінка відчуває вологу в паху. Через деякий час чоловік спрямовує свій пеніс дівчині в піхву. Все це супроводжується приємними відчуттями для обох партнерів. Такі маніпуляції призводять до еякуляції, в ході якої мільйони сперматозоїдів опиняються у піхві”.

 

Чи годиться говорити з дітьми про таке у ранньому віці, вирішувати батькам. Та я, мати двох дітей, ладна зробити все можливе, аби захистити їх від насаджування подібної ахінеї.

 

Можливо, хтось подумає, що мої погляди дещо застаріли, але я за чистоту відносин, це по-перше. По-друге, вважаю, що секс повинен бути не початком, а кульмінацією відносин між чоловіком та жінкою. Поміж існуючих різних віянь на тему інтимних відносин я спираюсь на авторитетне слово Біблії. А в ньому сказано, що секс можливий лише між чоловіком та дружиною.


Дякувати Богу, мої син і донька бачать справжні узаконені відносини своїх батьків, продиктовані любов'ю один до одного і до дітей. Саме така модель сім'ї може вплинути на позитивний і цілісний розвиток дитини.


Політика диктує нам свої правила, але як нам жити. обираємо ми самі і несемо відповідальність за формування моральних цінностей своїх дітей.
Власним гідним прикладом ми зможемо відстояти сімейні цінності і таким чином сформувати здорове і повноцінне суспільство. Можливо, хтось вважає інакше, хочу заспокоїти - і це мине...

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Цепаев Анатолий Игоревич   alt 26.11.2018 21:04
Богдана, правильно говорите. Это из Гейропы к нам пришел этот сатанизм, чтобы растлить наших детей. Рад за Вас. Но просвещенных родителей мало, поэтому хотелось бы, чтобы в газете были статьи, посвященные обличениям всей этой грязи из запада и рассказу об истинных православных ценностях.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)