Інтернет "не тягне", нерви на межі, випробування онлайн школою розпочалося для пологівських батьків

2 Листопада 2020 17:42  0  1730

АктуальноІнтернет "не тягне", нерви на межі, випробування онлайн школою розпочалося для пологівських батьків

Пологівські учні, згідно рішення комісії ТЕБ та НС від сьогодні приступили до дистанційного навчання.

 

Школи викладають програмний навчальний матеріал у вигляді онлайн презентацій, проводять уроки за допомогою конференцій зі зворотнім зв'язком, тощо.

 

Сьогодні, у всіх навчальних закладах Пологівського району відбулися пробні уроки - результати не задовольнили ані вчителів, ані батьків.

 

Заради онлайн навчання, декому з батьків прийшлося написати за власний рахунок, декому повністю змінити звичний графік життя, адже відтепер онлайн навчання учнів молодших класів мають контролювати саме вони.

 

Дехто з батьків замислився над покупкою недешевої комп'ютерної техніки, дехто змінив інтернет-провайдера. Про "досконалість" онлайн системи навчання не говорить зараз лише байдужий, проте, як говорять пологівці, з огляду на ситуацію з захворюваністю, раді хоча б такому.


Думки і розмови про те, що навчання через мережу може дотягти до закінчення року пригнічує пологівців, а прогнози найбільш довший термін - і поготів.

 

Зараз навчання дітей, можна сказати, повністю лягло на батьківські плечі, звідси розпач, безвихідь і нервове загострення ситуації, що склалася

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
10
Сміх
98
Жах
28
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)