Пологівці можуть долучитися до написання радіодиктанту Національної єдності

8 Листопада в 07:06  0  202

ОсвітаПологівці можуть долучитися до написання радіодиктанту Національної єдності

Девіз цьогорічного радіодиктанту – “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”


Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності у День української писемності та мови – 9 листопада у 17-й раз писатимуть українці.


Усіх охочих пологівців запрошують не лише долучитися до написання, а й створити власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи з групою друзів, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання, солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

 

Всі бажаючі можуть приєднатися до участі у Всеукраїнській акції. Радіодиктант звучатиме на Першому каналі Українського радіо о 12.30 годині і традиційно складатиметься зі 100-120 слів.


Читатиме диктант доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Девіз цьогорічного радіодиктанту – “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”. Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані на адресу Українського радіо 9 і 10 листопада.


Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Адреса Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)