Популярне знеболювальне назвали смертельно небезпечним

6 Вересня в 06:42  0  1358

Здоров'яПопулярне знеболювальне назвали смертельно небезпечним

Прийом "Диклофенаку" збільшує ризик смертельних захворювань на 50%


Дослідники з Данії встановили тісний зв'язок між застосуванням препарату "Диклофенак" і розвитком патологій судин і серця, що різко підвищують ризик смерті.

 

Зокрема, вчені змогли пересвідчитися в тому, що прийом диклофенаку збільшує ймовірність виникнення смертельних захворювань на 50%.

У тому, що це так, вони переконалися, проаналізувавши медичні дані про здоров'я 6,3 мільйонів осіб віком від 46 до 49 років. Про це дослідженні пише MedikForum, посилаючись на British Medical Journal.

 

Виявилося, що у людей, що приймали диклофенак, є істотно вища ймовірність розвитку аритмії, ішемічного інсульту, серцевої недостатності та інфаркту. Вчені порівнювали стан пацієнтів, що вживали саме диклофенак, з показниками роботи організму людей, які вживали інші знеболювальні (ібупрофен або парацетамол). Виявилося, що ті, хто приймав "Диклофенак", страждали від серцевих захворювань набагато частіше.

 

Окремо автори роботи зазначили, що ознаки небезпечних ускладнень від вживання "Диклофенаку" проявляються вже у місячний період його вживання. Препарат продається без рецепта.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)