Біологи назвали дієту, яка подовжує життя

6 Вересня в 06:47  0  1265

Здоров'яБіологи назвали дієту, яка подовжує життя

Ця дієта впливає на пам'ять і роботу мозку в похилі роки життя


Останнім часом особливої популярності набуває так звана кето-дієта, створена для того, щоб подовжувати життя. Відразу дві групи біологів перевірили її ефективність.


"Те, що ця дієта так сильно впливає на пам'ять і роботу мозку в похилі роки життя, дуже надихає нас. Літні миші, що харчувалися так само, мали більш міцну пам'ять, ніж молоді гризуни на звичайній дієті. Це дійсно дивовижне відкриття", – розповідає Ерік Вердін, один з авторів статей з університету Каліфорнії в Сан-Франциско.


Головною відмінністю кето-дієти від інших полягає в тому, що основну частину калорій в ній становлять не вуглеводи, а жири і білки. Подібна заміна змушує мозок і інші органи тіла використовувати не глюкозу, а жирні кислоти і кетони в якості основного джерела енергії.
Це переводить м'язи і клітини мозку в особливий режим "заощадження енергії", в результаті чого м’язи стають витривалішими, а клітини мозку повільніше старіють.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)