Держслужбовці можуть працювати до 70 років

14 Січня 2021 09:13  0  304

На Вкраїні та у світіДержслужбовці можуть працювати до 70 років

Глава держави підписав зміни в законі про державну службу...


Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до Закону про державну службу про зняття вікових обмежень для роботи на державній службі № 1086-ІХ.

 

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

 

Тепер державний службовець за рішенням суб'єкта призначення може бути залишений на держслужбі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Рішення про продовження строку перебування на держслужбі ухвалює суб'єкт призначення щороку, але не більше, ніж до досягнення державним службовцем 70-річного віку.

 

Строк перебування на службі в органах місцевого самоврядування може бути продовжено, але не більше п'яти років за рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради.

 

Рішення про продовження строку перебування на службі в органах місцевого самоврядування ухвалює глава відповідної ради щороку, але не більше, ніж до досягнення державним службовцем 70-річного віку.


Нагадаємо, 16 грудня Верховна Рада збільшила з 65 до 70 років граничний вік для перебування на держслужбі. Законопроект №4096 підтримали 300 нардепів.

 


Джерело: segodnya.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
3
Сміх
8
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)