Державне майно поступово переходить у власність громад Запорізької області

19 Липня 2021 09:39  0  638

У регіоніДержавне майно поступово переходить у власність громад Запорізької області

Днями відбулося чергове засідання регіональної робочої групи з питань ефективного використання державного майна у Запорізькій області.

 

На минулому зібранні учасникам робочої групи було доручено провести детальний аналіз стану всіх об’єктів, які Фонд державного майна пропонує передати у власність громад. Це житлові будинки, споруди цивільного захисту та інженерні мережі.

 

Так, у Бердянському районі оглянули 10 багатоквартирних будинків з яких 2 непридатні до проживання, 3 потребують ремонту, а один фактично відсутній. У Запорізькому районі перевірили 17 будинків та 13 інженерних споруд. Окремо у м.Запоріжжя Фондом до передачі запропоновано 32 будинки і 4 квартири.

 

У Пологівському районі до передачі запропоновано 8 будинків та одна теплотраса. У Мелітопольському районі перевірили 4 інженерні мережі, стан яких залишає бажати кращого, та 6 будинків, з яких у 2 вже приватизовані всі квартири.

 

Загалом, як повідомили представники Фонду держмайна України, свою згоду на прийняття об’єктів у власність вже надали низка громад – Широківська Запорізького району, Молочанська та Токмацька Пологівського району. Частина територій також згодна взяти майно, але лише за умови надання технічної документації.

 

Варто зазначити, взагалі громади готуються прийняти у свою власність 12 житлових будинків та 6 об’єктів інженерної інфраструктури. Робота у цьому напрямку продовжиться, оскільки ще низка питань потребують доопрацювання.

 

Джерело: пресслужба Запорізької облдержадміністрації

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
8
Сміх
6
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)