Державне підприємство "Пологівське ЛМГ" приєдналось до всеукраїнської акції з висадки «1 000 000 дерев за 24 години» Есть фото

19 Жовтня 2020 10:18  0  414

У регіоніДержавне підприємство "Пологівське ЛМГ" приєдналось до всеукраїнської акції з висадки  «1 000 000 дерев за 24 години»

В рамках Всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України», 17 жовтня 2020 року пройшла акція «1 000 000 дерев за 24 години».

 

Запорізька область долучилася до Всеукраїнської акції, яка відбулася у всіх куточках України.

 

Акція має привернути увагу суспільства до всіх екологічних проєктів та щоденної праці лісових господарств.

 

Про це повідомлять на фейсбук сторінці Державне підприємство "Пологівське ЛМГ".

 

До осіннього висаджування лісу разом з лісівниками приєдналися представники органів влади, громадськість та засоби масової інформації.

 

Державне підприємство «Пологівське ЛМГ» також приєдналось до Акції з висадки 1 млн дерев, і тому 17 жовтня на території Василівського і Більманського лісництв відбулась посадка саджанців.

 

Було висаджено понад 15 тисяч дерев.


Весь посадковий матеріал, який висаджувався в рамках Акції, вирощений у власних лісорозсадниках державних підприємств.

 

Державним підприємством «Бердянський лісгосп» було висаджено на площі 2 га чотири тисячі сіянців гледичії та маслинки вузьколистої поблизу с. Стульневе Чернігівського р-ну Запорізької області.

 

Разом з підприємством приєдналися до участі у акції представники фермерського господарства Удовенка Петра Петровича, які іноді допомагають лісгоспу в гасінні та попередженні лісових пожеж.

 

В подяку за співпрацю з лісгоспом до Дня акції фермерському господарству було урочисто подаровано саджанець сосни кримської.


В рамках Акції державним підприємством «Запорізьке лісомисливське господарство» в Новомиколаївському лісництві було висаджено 12400 дерев ясена зеленого на площі 2,6 га.


Колектив Державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» спільно з педагогічним колективом Комунального закладу навчально-виховний комплекс «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради долучилися до зазначеної Акції.

 

На території Кам’янсько-Дніпровської НВК було висаджено 35 саджанців берези, 35 саджанців горобини чорноплідної, 30 саджанців гібіскуса.

 

Також в Іванівському лісництві силами колективу ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» було висаджено 9,4 тис. сіянців гледичії та Аморфи на площі 2,0 га.


На території Богатирського лісництва, з дня нагоди 175 річчя створення ДП «Мелітопольський лісгосп» було висаджено алею Ялівця віргінського в кількості 175 дерев та в урочищі Переможне на площі 4,5 га висаджено 19 тисяч сіянців дуба червчатого, акації білої, в'яза дрібнолистого, та різних порід чагарників.

 

На території Старо-Бердянського лісництва в рамках акції лісництва було висаджено алею дуба черешчатого в кількості 175 дерев.

 

Працівниками Семенівського лісництва ДП «Мелітопольський лісгосп» було висаджено на площі 4 га 16,8 тисячі сіянців дуба червчатого, акації білої, в'яза дрібнолистого.

 

Працівники лісгоспів висловлюють подяку всім небайдужим, хто долучився до Акції по збереженню та відновленню екосистем лісу!

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)