Як відзначали День писемності в Пологівській громаді Есть фото

9 Листопада 2021 16:06  0  1067

На районіЯк відзначали День писемності в Пологівській громаді

Сьогодні, з нагоди Дня української писемності та мови між учнями 3-4 класів  Семенівського ліцею проведено КВК - "Знавці рідної мови". Учні мали можливість розширити свої знання про красу та багатство української мови, показали свою кмітливість, вміння працювати в командах. Всі учасники були нагороджені емблемами\медалями - "Знавець рідної мови". Свято пройшло цікаво та весело.

 

 

До слова, 9 листопада 2021 року, по всій країні відзначають День української писемності та мови. Це свято досить молоде, але вже має свої традиції. Цього року День української писемності та мови на офіційному рівні святкують 24-й раз. Ще у 1997-му він був встановлений Президентом України Леонідом Кучмою.

 

Щороку, в цей день відбувається Всеукраїнський диктант національної єдності. Традиційно у ньому беруть участь перші особи держави, вчені, діячі культури, а також студенти. Кожен може перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови.

 

Також активно святкували День писемності і в Мар'янівському ЗЗСО, Пологівського району. Світлини з заходу до редакції Районки надіслала адміністрація закладу

  

 

Цікаво, що дата 9 листопада була обрана невипадково. Свято писемності та мови приурочене до дня пам’яті Нестора Літописця, автора «Повісті минулих літ». Цей літопис – перша пам’ятка у Київській Русі, в якій відображена історія держави та показано її розвиток на тлі світових подій. Нестор був ченцем Києво-Печерської лаври, а також одним із учнів Кирила та Мефодія – творців слов’янського письма.


Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)