Іменинники 24 червня: у кого сьогодні День Ангела та як назвати дитину

24 Червня 2021 10:02  0  757

АсортіІменинники 24 червня: у кого сьогодні День Ангела та як назвати дитину

Сьогодні День Ангела святкують Варфоломій і Марія.


У цей день іменинникам варто сходити до церкви і причаститися. Або просто помолитися своєму ангелу-хранителю. Протягом усього життя він вас охороняє. У цей день не можна лаятися, лихословити, а краще робити тільки добрі справи.

 

Ім'я Варфоломій. Мовознавці вважають, що спочатку воно звучало як Бартоломайос, яке є грецьким варіантом прочитання давньоєврейського імені Бар-Талмай. Якщо перевести його на сучасний українську, то вийде "син Таламея".

Ім'ям Варфоломій чоловіків називають вкрай рідко. Зазвичай це загадкова, прониклива і творча особистість. Характер Варфоломія важко назвати стандартним. Зовні носій імені може виглядати як строгий та практичний чоловік, який завжди тримає свої емоції під контролем. Однак всередині можуть ховатися доброта, романтичність і делікатність.

 

Ім'я Марія походить з давньоєврейської мови і має кілька варіантів перекладу: "відкинута", "гірка", "сумна", "пані". У дорослому віці Марія стає більш товариською і впевненою в собі, проте залишається доброю і скромною. Марія є інтровертом і має мало друзів, проте всі вони справжні. Вона вміє по-справжньому підтримати і втішити людину, проте від проблем у власному житті воліє тікати.

 

24 червня вшановують пам'ять святих апостолів Варфоломія і Варнави. Апостол Варфоломій походив з Кани Галілейської. Після сходження Святого Духа в день П'ятидесятниці, святому апостолу Варфоломію разом з апостолом Филипом випав жереб проповідувати Євангеліє в Сирії і Малій Азії. Несучи благу вістку, вони то розходилися по різних містах, то сходилися знову. В одному з міст вони зустрілися з апостолом Іоанном Богословом і разом відправилися у Фрігію.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)