"Дельта" вже констатують в Запорізькій області

24 Вересня 2021 11:17  0  818

Актуально"Дельта" вже констатують в Запорізькій області

Запорізький обласний центр контролю і профілактики захворювань МОЗ зробив вибірку - перевірив 90 ПЦР-тестів на штам "Дельта", з них 87 - виявилися позитивними. Тести для підтвердження були відправлені до Києва.

 

Такі дані повідомили в ОДА.

 

Відзначимо, на «Дельту» перевіряють тільки певний відсоток людей, які важко переносять хворобу. Спочатку пацієнтові роблять звичайний ПЛР-тест для виявлення коронавірусу, а потім, в разі необхідності, роблять інший ПЛР-тест - для визначення мутації. Тести на виявлення «Дельти» роблять тільки в Києві, аналізи дорогі.

 

"Є важкі випадки: жінка, яка працює шкільним кухарем. У неї важке запалення легенів. ПЛР зробили, негативний. Перевіряємо на "Дельту", - прокоментував глава ОДА Олександр Старух.

 

Він також додав, що ситуація складна і хвороба прогресує дуже швидко. За його словами в міській лікарні №9 пацієнтами зайняті всі апарати ШВЛ. Всього в області до апаратів підключений 51 пацієнт.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
21
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)