Стало відомо, в яких регіонах українці отримували найбільшу й найменшу зарплату

14 Серпня 2021 12:19  0  610

На Вкраїні та у світіСтало відомо, в яких регіонах українці отримували найбільшу й найменшу зарплату

У Миколаївській, Житомирській та Сумській областях роботодавці готові платити у середньому 12 тис. гривень


За підсумками липня ринок праці продовжує демонструвати невтішні тенденції: у регіонах заробітна плата суттєво відрізняється від тої, яку пропонують у містах-мільйонниках. Про це повідомляє кадровий портал grc.ua.

 

Так, найвища середня заробітна плата – близько 29 тис. грн зафіксована у Києві, але у Київській області роботодавці платять працівникам близько 12,6 тис. грн.

 

На другому місці за рівнем винагороди – Харків та область (близько 24,9 тис. грн), причому порівняно з червнем, зарплати у регіоні зросли на 900 грн.

 

oly

 

Дніпро та область посіли третє місце з пропозицією трохи більше 24,8 тис. грн, що на 5,8 тис. грн більше, ніж було у червні.

 

У Чернівцях та області роботодавці пропонують зарплату на рівні 22,6 тис. грн, що на 10 тис. гривень більше, ніж у червні. Такий показник вивів регіон на четверте місце у рейтингу.

 

Замикає п’ятірку лідерів загальноукраїнського рейтингу середньої зарплати Одеська область з показником 20,2 тис. грн, прикметно, що у червні у цьому регіоні середня зарплата була на 1339 грн вищою.

 

У липні у Миколаївській, Житомирській та Сумській областях зарплати були найнижчими по Україні і становили близько 12 тис. грн.

 

До слова, найбільшу зарплату у липні пропонували топ-менеджерам, фахівцям зі сфери ІТ/ телеком та експертам зі сфери будівництва і нерухомості – 26,2 тис. гривень.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
7
Сміх
6
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)