Давай одружимось в Пологах, або Справжня урочистість по-пологівськи

24 Липня в 16:35  0  1871

Знай нашихДавай одружимось в Пологах, або Справжня урочистість по-пологівськи

До редакції «Районки» надійшов лист від нашої читачки з Дніпропетровської області, яка постійно спостерігає за новинами Пологівщини та перебігом подій у районі. Одною з головних причин є той факт, що в Пологах близько трьох років проживає її донька, яка, до того ж, нещодавно вийшла заміж.

 

Тему доньчиного одруження і підняла жінка в своєму листі-подяці:


«У березні цього року пролунав дзвінок від моєї доньки. Вона повідомила про те, що подали з нареченим заяву до ДРАЦСу, і через місяць буде весілля. Я, як матір в тривозі благала доньку, щоб ця подія відбулася у нас, у рідних околицях, невеликому містечку Дніпропетровської області. Але моя донька наполягала на своєму.


І ось, довгоочікуваний час настав. Як і кожна матір, я хвилювалася. Але коли потрапила на саму церемонію, я переконалася, що мої переживання були марними. Не дивлячись на те, що ми умудрились запізнитися, нас приємною посмішкою зустріла працівниця Пологівського відділу ДРАЦСу Тетяна Гончар. Протягом всієї церемонії вона випромінювала тепло і щирість у кожному вимовленому слові. Це не якісь заїжджені слова, що читають з папірця, а чиста красива мова, фрази, що торкались самої душі.


Я частенько переглядаю відео і зачарована всім тим, що бачила на весільній церемонії моїх дітей. Це і вдало підібрана музика, яку дозволили осучаснити самим молодятам, і традиції, що були гарно втілені у церемонії. І найбільше я це збагнула, коли було з чим порівняти.


Два місяці потому, заміж виходила моя люба племінниця. Реєстрація їх шлюбу проходила у нашому Синельниківському ДРАЦСі. І, чесно кажучи, було таке враження, неначе зовсім різні країни й традиції. Коли молодята подали заяву, то їм розповіли, що потрібно для церемонії. Найбільше здивувало те, що треба лише один келих,із якого питимуть молоді. Але ж їх продають в парі, і, за народними традиціями, повинна бути пара зв’язаних келихів. Музика застаріла, яка грала напевно ще на моєму весіллі. На прохання наречених підібрати свої композиції та взяти саме два келихи – категоричне ні. А далі, було ще «краще»…


Приїхавши на церемонію, молодят погукали зі свідками. З гостями та батьками навіть не привіталися. Коли зайшли дізнатися, що робити, почули грубе: «Вийдіть! Хто дозволив?». Церемонію проводила молода жінка, яка монотонно, наче, вибачте, на траурі читала все, що говорять ще з радянських часів. Одним словом, гості, батьки, а, особливо, молодята лишились розчаровані та дещо налякані таким ставленням. Прикро, але колись ця жінка поведе і свою дитину до вінця. І, гадаю, їй було б не дуже приємне таке відношення. Грубий голос, не привітне обличчя тривалість церемонії 15 хв. Я була засмучена побаченим і почутим, але раділа з того, що моя донька наполягла на церемонії саме у Пологах, а не тут.


Тож хочу сказати матерям, що іноді треба слухати своїх дітей. А мешканцям Поліг я, по-білому, щиро заздрю, що у вашому ДРАЦСі працюють такі люди, як Тетяна Олексіївна».

 


 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)