Стали відомі оновлені дати осінніх канікул для шкіл

13 Жовтня 2021 14:34  0  1160

ОсвітаСтали відомі оновлені дати осінніх канікул для шкіл

Відповідно до графіка, затвердженого Міністерством освіти і науки (МОН), осінні канікули в Україні повинні були початися 25 жовтня. Однак у зв'язку з епідемічною ситуацією в країні, МОЗ затвердило перенесення дати  початку осінніх канікул на 18 жовтня.

 

Отже, початок осінніх канікул - 18 жовтня, закінчення - 31 жовтня. У школу учні підуть 1 листопада.

 

Батьки пологівських школярів також почали отримувати смс-повідомлення з оновленими датами осінніх канікул, котрі вказані вище в тексті.

 

"Надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити канікули, якщо буде позитивна динаміка захворюваності на ковід, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати. Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення. Зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до як мінімум на 15% зниження захворюваності уже через 5 днів після ухвалення цього рішення", - коментує в соцмережах Віктор Ляшко.

 

Раніше ми писали, що в середині листопада усіх невакцинованих від COVID-19 чиновників та освітян будуть відсторонювати від роботи без збереження зарплати. Такий наказ ухвалило Міністерство охорони здоров'я 4 жовтня. Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.

 

Нагадаємо, українські школи продовжать роботу в звичайному режимі тільки в зеленій зоні карантину. Якщо область потрапить у жовту, помаранчеву або червону зону, очне навчання продовжиться за умови вакцинації 80% персоналу. В іншому випадку навчальний процес переведуть в дистанційний режим.

 

 

 

 Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
9
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)