Поліна Данилець - чемпіонка України з пляжного гандболу Есть фото

31 Липня 2019 09:02  0  2497

Знай нашихПоліна Данилець - чемпіонка України з пляжного гандболу

Поліна Данилець - гордість Пологівщини. 13-річна спортсменка стала чемпіонкою з пляжного гандболу у грі між дівчатами 2004 - 2005 року народження. Чемпіонат України проходив у Черкасах з 11 по 14 липня.

 

Від атлетики до гандболу


Учениця Пологівської ЗОШ №4 гандболом займається у Пологівській ДЮСШ протягом трьох років, тренер Богдан Чихарь. Не раз спортсменка здобувала перемогу і славу для спортивної школи. У її колекції безліч трофеїв. Загальну кількість змагань, у яких доводилось брати участь, і полічити важко. Три роки наполегливих тренувань сформували у дівчинки витримку та наполегливість, завдяки чому стала однією з найкращих гравців команди. За небагато часу, що присвятила гандболу, має безліч перемог та зупинятись на досягнутому не збирається.

 

Колись Поліна навіть і не думала, що гандбол стане її улюбленим видом спорту. Спробувала займатись танцями, легкою атлетикою, шахами, відвідувала театральний гурток. Але гандбол затьмарив все.

 

Коли займалась легкою атлетикою, з подругами приходила подивитися на тренування з гандболу. Зацікавилась, спробувала себе у грі. Перші тренування переросли у постійні. Наразі Поліна готується до вступу у Херсонське вище училище фізичної культури і 8 клас закінчить вже там.

 

Пляжний гандбол. Перша гра і перемога


Пляжний гандбол - набагато важчий вид спорту у порівнянні із звичайним. Гра ускладнюється через пісок, на якому доводиться бігати спортсменам. Збільшується навантаження на ноги. Комбінація гри та правила також відрізняються від класичного гандболу. Для участі у чемпіонаті України Поліна тренувалась два місяці на тренувальній базі міста Скадовськ. Її перша гра у складі команди Херсонського вищого училища фізичної культури стала переможною.

 

Після цих змагань Поліна вже готується до наступних - класичні гандбольні ігри. І так весь час. Розслаблятися не доводиться. Життя спортсменів розписане похвилинно. Щоденні тренування не тільки дозволяють чемпіонці залишатися у формі, а й сприяють подальшому вдосконаленню. Мета Поліни - закінчити спортивне училище і потрапити до збірної України з гандболу. Є й свої кумири - відомі на весь світ гандболістки Анна Вяхірєва, Поліна Кузнєцова, Юлія Манагарова, Вікторія Борщенко - гравці збірної “Ростов Дон”. Мріє потрапити у цю збірну і сама Поліна.

 

Що ж приваблює у такому спорті юних дівчат?

 

“Командний дух, поїздки, нові враження та знайомства. Найбільше подобається долати труднощі і поставлені задачі. Мене не лякають фізичні навантаження, коли досягаю поставлених цілей, це надихає на нові перемоги. Перемога у грі - найвища насолода.


Найголовніше - це розуміти власні пріоритети: навіщо ти це робиш і як. Рецепт успіху у будь-якому виді спорту - постійні тренування і настанови тренера, - говорить Поліна. - Кожна гра - емоційний вибух. Навіть коли під час гри отримав травму, це не може затьмарити радість перемоги. Бувають сльози одночасно від болю та радості.”

 

Містами України та за кордон


Довелось юній спортсменці грати вже й за межами країни. На початку року Поліна брала участь у змаганнях у Польщі в складі команди Київська ДЮСШ.


Терновка, Ужгород, Скадовськ, Суми, Черкаси, Херсон - і це ще не весь перелік міст, де проходили тури ігор за участі Поліни. Були запрошення до складу команди і від столичних тренерів.

 

“Найважче грати там, де немає вболівальників. Підтримка багато значить. Це піднімає бойовий дух і скеровує на перемогу. Внутрішній настрій сильних гравців також багато значить. Якщо ще до початку гри спасуєш перед труднощами - чекай поразки.”

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

44
Супер
2
Сміх
1
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)