В запорізькій лікарні дали зарплату, від якої люди плакали

16 Липня 2021 11:39  0  3385

У регіоніВ запорізькій лікарні дали зарплату, від якої люди плакали

До редакції Форпост на умовах анонімності звернулися працівники 5-ї міської лікарні. Люди шоковані тим, яку зарплатню отримали.

 

КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги», більш відома як 5-та міська лікарня, є однією з найбільших в місті. Та вже не одноразово керівництво лікарні провокувало скандали довкола діяльності закладу.

 

Скарги персоналу на утиски з боку керівництва вже траплялися. Але сьогодні колектив звернувся до нас з найболючішою темою для усіх медиків — зарплатнею. Побоюючись лишитися без роботи взагалі, люди попросили опублікувати інформацію на умовах повної анонімності. На підтвердження своїх слів вони надали нам скріншот зарахування на зарплатну картку. Як вони розповідають, спочатку аванс затримували на декілька днів, а ось сьогодні його нарешті дали… у сумі 27 гривень 00 копійок. Тим, хто має йти у відпустку, дали по 54 гривні. Люди розповідають, що працівники у відділеннях спочатку не вірили своїм очам, отримавши повідомлення про зарахування на картку, а потім деякі з них плакали від відчаю.

 

oly

 

Ми очікуємо на коментар від головного лікаря КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

 

 

 

 

 


Джерело: forpost.media

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
11
Сміх
56
Жах
83
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)