Мінцифри планує ввести паперовий COVID-сертифікат

8 Липня 2021 13:53  0  518

На Вкраїні та у світіМінцифри планує ввести паперовий COVID-сертифікат

І в цифровому, і в паперовому варіантах сертифіката буде QR код, який будуть зчитувати за допомогою відповідного сканера.


Паперовий COVID-сертифікат в Україні можна буде отримати з осені. Про це заявила проектний менеджер Мінцифри Катерина Чорногоренко на прес-конференції у четвер, 8 липня.

 

"Європейською специфікацією і в українській розробці в планах є частина продукту, яка називається паперова версія COVID-сертифіката. Найближчим часом, до закінчення оцінки Європейським Союзом, ми зможемо надати можливість отримувати і сертифікати в паперовому вигляді", - сказала Чорногоренко.

 

В обох варіантах COVID-сертифікату буде QR код, інформація з якого розшифровується за допомогою сканера.

 

Сертифікат буде в трьох типах: про повний курс вакцинації, про негативний ПЛР-тест на коронавірус і про те, що людина перехворіла на COVID-19.

 

Паперову версію COVID-сертифіката планується на початок осені, отримати його можна буде через сімейного лікаря та заклад охорони здоров'я. Планується також, що COVID-сертифікат буде як для виїзду за кордон, так і "внутрішнім".

 

"Також є внутрішній сертифікат. Зараз МОЗ подал пропозиції, що внутрішній сертифікат може використовуватися для відвідування масових заходів на літній період. Можливо, на осінній період, коли ми будемо бачити, що епідситуація погіршується, будемо розширювати спектр використання цього сертифіката", - заявила глава директорату МОЗ щодо розвитку цифрових перетворень в охороні здоров'я Марія Карчевич.

 


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)