У Гуляйполі провели молодіжний турнір з Conter Strike Есть фото

11 Січня в 16:28  0  828

Новини ГуляйполяУ Гуляйполі провели молодіжний турнір з Conter Strike

Вчора, 10 січня, на базі опорно закладу у Гуляйпіллі “Престиж” відбувся перший турнір з CS 1.6. Ініціативна молодіжна група провела змагання за підтримки директора закладу Любові Каткової та вчителів інформатики Людмили Мироновій Світлани Тернвої, які надали можливість провести турнір у комп'ютерному класі.

 

Турнір збирали недовго, але за ці кілька днів на змагання записалося близько 40 чоловік. Тому участь взяли 6 команд по 5 чоловік. Переможцями стала команда “11”, яку склали Влад Свєшніков, який допомагав в організації та проведенні турніру, Влад Кумер, Богдан Абраменко, Льоша Булгак, Саша Дашевський.

 

Завдяки участі в проєкті Зміцнення демократичного врядування як найактивніша громада, ініціативна група змогла нагородити переможців флешками на 64 гігабайт.

 

“Коли учнівська молодь попросила нас провести змагання з комп'ютерних ігор, ми навіть не уявляли, як це зробити. Але очі бояться, а руки роблять. Так було і з турніром по Бейблейду, з дискотекою, фестивалем фарб "Холі", велопробігом... але нам це вдалося”, — написала у своєму дописі в Фейсбуці Анна Сакун, організатор турніру.

 

Нагадаємо, що комп'ютерна гра Conter Strike 1.6 — одна з найпопулярніших комп'ютерних розваг серед сучасної молоді. З неї проходять навіть Міжнародні турніри. Напевно, саме через такий вдалий вибір приводу для змагань і була така надзвичайна активність.

 

Фото Анни Сакун

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
4
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)