Нафтогаз прибрав дорогий тариф Місячний і показав ціну на Фіксований

6 Липня 2021 08:00  0  2435

На Вкраїні та у світіНафтогаз прибрав дорогий тариф Місячний і показав ціну на Фіксований

Нафтогаз оновив лінійку тарифних планів, так що поки для клієнтів газової компанії доступний тільки тариф "Фіксований". На прохання українців в червні повернули "Місячний", однак він виявився на порядок дорожче річного і вище очікувань громадян.

 

Про це пише "Хвиля" з посиланням на сайт компанії.

 

oly 

 

З 1 травня 2021 року, відповідно до рішення уряду, Нафтогаз тимчасово прибрав популярний тариф "Місячний", ціна якого, за даними архіву компанії, становила 6,86 грн / куб. м. Всіх клієнтів з цього тарифного плану автоматично перевели на новий - "Фіксований", який допоможе захистити громадян від коливань цін на ринку газу, так як діє 12 місяців і не передбачає підвищення умов оплати за блакитне паливо. Його ціна - 7,96 грн / куб. м.

 

Цікаво, що на прохання клієнтів компанія в червні додала в лінійку Місячний тариф, проте його ціна склала вже майже 12 грн, що викликало бурю обурення. Тепер на сайті компанії відсутня можливість підключення до колись популярного тарифу, залишився тільки річний Фіксований тариф.

 

oly

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
4
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)