Чи потрібно платити за підключення до водоводу по вул. Толстого?

2 Вересня в 12:03  0  1474

Події містаЧи потрібно платити за підключення до водоводу по вул. Толстого?

Таке питання пролунало на останній сесії Пологівської районної ради.

 

Його озвучила депутат Олена Бурашнікова.

 

Зазначила, що особисто до неї звертаються пологівці із занепокоєнням, щодо цього.

 

"Зі слів людей, раніше їм пояснювали, що ремонт водогону і підключення до нього відбуватиметься за рахунок місцевого бюджету. На сьогодні людям говорять про те, що вони повинні доплачувати якісь кошти для того, щоб підключитися", - зазначила пані Олена.


Питання прокоментував присутній на сесії Пологівський міський голова Юрій Коноваленко.

 

"Я пояснюю з повною відповідальність: кошти на ремонт водогону виділені з державного і міського бюджету. За проектом по вулиці Толстого першу частину робіт, від вулиці Крилова до Грибоєдова, ми вже фактично завершили. Невдовзі будемо готові здавати роботи. Вклали нові труби, нові підключення, поставили нові колодязі на вулицях до яких встановили і лічильники. Люди фінансово не мають жодного відношення до цих робіт. Наголошую, абоненти, які і раніше були підключені до водоводу не мають платити жодної копійки за підключення, але на цій частині вулиці є люди, які взагалі не мали водоводу. Кожній людині, що вперше підключається до водоводу необхідно отримати технічні умови (без лічильника, бо це вже враховано). Виїзд робітників, підключення для цього коштує, за підрахунками водоканалу, близько 500 грн. В процесі роботи виявилося, що частина людей малозабезпечені. Вони мали можливість звернутися до міської ради і отримати матеріальну підтримку",- прокоментував Юрій Коноваленко і додав: "Єдине, де комусь довелося витратитися під час перепідключення, це 15-20 грн., на нові “уголки” чи так звані “муфточки” для підключення на нові врізки".


Мер пояснив, що через скрутний стан місцевого водоканалу, є проблеми із швидким забезпеченням розхідних матеріалів.

 

Щоб роботи відбувались швидше людей, за можливості,просили купували ці розхідні матеріали в межах 20 грн.

 

Якщо є випадки, коли з людей неправомірно вимагали кошти за перепідключення до нового водогону, про такі факти пологівці можуть повідомляти до міської ради, щоб розібратися у ситуації. 

 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)