Чим зайняти дітей вдома: цікаві ігри, які не дадуть нудьгувати

4 Листопада 2020 09:16  0  703

АсортіЧим зайняти дітей вдома: цікаві ігри, які не дадуть нудьгувати

Осінь вже щосили розгулялася на вулиці, тому діти більше часу стали проводити вдома. А якщо враховувати коронавірусну ситуацію в країні, то багато і зовсім залишилися вдома через карантин у школі і дитсадках.

 

У пошуках скарбів


Заздалегідь підготуй приз-скарб, який буде нагородою в кінці гри. Це може бути монетка, кулон, солодощі, красива статуетка. Зі стрічок, іграшок або картинок зроби сліди, за якими дитина буде шукати скарб. Або можеш залишити по кімнаті нотатки, кожна з яких веде до наступної нотатки, і разом з дитиною розгадуй свої ж завдання. Таке заняття вчить дітей слідувати інструкціям і досягати мети.

 

Вигадай сам


Розвивай у свого чада когнітивні навички. Прочитай частину оповідання і попроси дитину подумати, що могло статися з героями історії далі. Обговоріть разом з ним варіанти, а потім дочитай розповідь до кінця. Або придумайте разом свою історію і запишіть її. А ввечері влаштуйте сімейний вечір читання власних літературних надбань.

 

Крокодил


Гра з нашого дитинства, яка не втратила актуальності і сьогодні. Чим молодші учасники, тим простіші слова варто загадувати. Тут задіюється логіка, розвиваються артистичні здібності, міміка. Скажи одній дитині тварину або річ, яку ти загадала, а вона має показати її за допомогою жестів.

 

Курінь


Напевно, всі будували в дитинстві будиночки. Ти можеш побудувати з дитиною будинок з табуреток, ковдр, подушок і коробок. У хід піде все, що попадеться під руку і витримає "землетрус", "повінь" і Годзіллу! У такій хатинці можна почитати книгу, придумати якісь історії, перекусити або просто поспати.

 

Твістер


Ця захоплююча гра зацікавить не тільки дітей, а й дорослих. Правила прості: кожен учасник повинен стати рукою або ногою на відповідний колір, який назве ведучий. Грати можна до першого падіння.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)