У міністерстві розповіли, чи зменшиться розмір субсидії

21 Травня 2021 13:56  0  529

На Вкраїні та у світіУ міністерстві розповіли, чи зменшиться розмір субсидії

Розмір субсидій в Україні не зменшуватимуть. Відбудеться лише коригування компенсацій відповідно до майнового стану громадян.


"Розмір субсидій не зменшуватиметься. Власне, що таке субсидія - це різниця між розміром платіжки й доходами людей. За тими нормативами, які в них є. Саме по розмірах субсидій ніяких змін не відбудеться. Відбудеться коригування відповідно до майнового стану", - сказала міністерка соцполітики Марина Лазебна в коментарі РБК.

 

Кабмін під час засідання 19 травня вирішив провести автоматичне перепризначення субсидій на наступний опалювальний сезон для 2,5 млн домогосподарств. Ще приблизно 460 тис. подаватимуть декларації.

 

Нагадаємо, що розпочалося приймання документів на призначення житлових субсидій. З травня в Україні діють нові правила. Громадяни мають п'ять місяців до вересня включно, щоб подати документи. Міністерство соціальної політики затвердило нові бланки заяв і декларацій. 19 травня Кабмін вніс чергові зміни до схеми призначення субсидій.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)