Чи загрожує дитсадкам в Україні робота онлайн

21 Жовтня 2020 14:27  0  476

ОсвітаЧи загрожує дитсадкам в Україні робота онлайн

Якщо все ж зростатиме рівень захворюваності на Covid-19 в Україні, дитсадки і початкову школу переводити на дистанційне навчання не будуть.

 

Водночас, якщо рівень захворюваності зростатиме, школам будуть рекомендувати перейти на дистанційну або змішану форму навчання, заявив голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Сергій Бабак.

 

"Зараз всі школи на канікулах. Всіх цікавить питання: що буде після канікул? Після канікул, якщо не буде катастрофічного спалаху захворюваності, всі школярі повернуться у школи у звичному режимі із збереженням маскового режиму та інших заходів безпеки", - сказав він.

 

Бабак запевнив, що "дистанційка" не стосується дошкільнят та учнів початкової школи, бо для них така форма справді дуже важка, їм потрібна робота офлайн, у школі з вчителями.

 

З 16 жовтня почали діяти нові правила дистанційного навчання.

 

Тепер будь-який учень може опанувати індивідуальну програму загальної середньої освіти, не тільки в період карантину, повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

 

Щоб перейти на дистанційну форму навчання, потрібна лише заява від батьків.


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
9
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)