Опитування: Чи влаштовує вас стан громадського транспорту? Есть фото

6 Серпня 2021 08:25  0  1034

Маю думкуОпитування: Чи влаштовує вас стан громадського транспорту?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Чи влаштовує вас стан громадського транспорту?

 

oly

 

Наталія, пенсіонерка

Влітку громадським транспортом не користуюся, оскільки їжджу на велосипеді. В зимовий період доводиться їздити місцевими автобусами, стан не зовсім задовольняє, беручи до уваги недотримання графіку маршрутів, особливо в карантин. В лікарню приїдеш, а з лікарні не вгадаєш розклад і все, вартість проїзду також пенсіонерів не влаштовує.

 

oly

 

Сніжана, в декретній відпустці
Не вистачає кондиціювання. Автобуси старі, потребують оновлення або ж реставрації. Але хоча б такі їздять. Ми живемо в селі, тому наявність громадського транспорту для нашої родини важлива. Ціна за проїзд влаштовує, обслуговування також.

 

 oly

 

Сергій, пенсіонер
Звичайно, доводиться користуватися, але вкрай не влаштовує те, що водії не дотримуються зазначеного графіка маршрутів, цей факт обурює багатьох пологівців. Стан автобусів на тверду трійку.

 

oly 

 

Світлана, вчитель
Загалом, влаштовує. Проживаю в Кінських Роздорах, дорога в нормальному стані, стан районного транспорту також цілком задовольняє. Дякую Богу, що взагалі до села можливо доїхати.

 

oly 

 

Валентина, прибиральниця
Не влаштовує. В автобусах брудно, автобус ще не зупинився, а водій двері вже відкрив, це небезпечно для пасажирів, відношення хамське. Вже накипіло. Всі автобуси по місту необхідно списати й забезпечити населення новими, адже їздити в них небезпечно. Перевізники не повинні забувати, що на кону людське життя. А щодо маршруту на село Пологи - це складне питання, туди зранку приїдеш, а назад пішки доводиться йти.

 

oly

 

Олена, в декретній відпустці
Живемо на Аврорі. Великі проблеми з дотриманням розкладу маршрутів. Сидимо, чекаємо, автобуса немає, доводиться йти до центру пішки. Ціни піднімають, а умови не змінюються на краще. Дітей взагалі водії не беруть, бо автобус забитий, а як тоді добиратися до школи?! Посвідчення у дітей не приймають, кажуть платити повну вартість квитка. В цій сфері завжди безлад.

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
8
Сміх
8
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)