Чи треба «дякувати» лікарям хабарями? Результати соцопитування

13 Вересня 2021 14:56  0  730

Маю думкуЧи треба «дякувати» лікарям хабарями? Результати соцопитування

Порівняно з минулими роками, частка тих, хто додатково сплачував за певну послугу, не змінилась

Третина опитаних визнали, що доплачували за прийом у лікаря чи медичну процедуру/ У 2021 році зросла кількість громадян, які вважають, що лікарям все ж варто додатково віддячувати, щоб отримувати якісну допомогу. Про це свідчать результати опитування, проведені Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 19 травня 2021 року.

 

68% українців проти того, щоб носити «подяки» лікарям для отримання якісної допомоги у майбутньому. Таку думку підтримують у всіх регіонах України, проте найбільше проти цього – мешканці південних областей (77%).

 

oly

 

Опитування проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 19 травня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Автономної Республіки Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Опитування проведено методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Опитано 2020 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

 

До слова, дослідники виявили, що ті, у кого мало вільного часу, відчували більший стрес, ніж ті, у кого його помірна кількість.


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
6
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)