Стало відомо, чи планує Укрзалізниця підвищувати ціни на квитки

8 Жовтня 2021 08:31  0  580

АктуальноСтало відомо, чи планує Укрзалізниця підвищувати ціни на квитки

Укрзалізниця ініціює перегляд тарифного регулювання з метою вийти на більш гнучку цінову політику в пасажирському сегменті.

 

Укрзалізниця у 2022 році не планує підвищувати ціни на квитки для пасажирів. Про це повідомив директор філії Пасажирська компанія УЗ Олександр Перцовський в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

 

"Поки що таких рішень немає. Ми і цьогоріч індексували дуже плавно. Не одномоментно, а в прив'язці до індексу споживчих цін і розтягнувши на весь рік. Окремі послуги плануємо навіть, навпаки, стимулювати промо-тарифами. Наприклад, з туристичними операторами ми говоримо про те, щоб підтримати перевезення великих груп залізницею, встановивши знижки на масове резервування в залежності від розміру групи", - сказав Перцовський.

 

За його словами, Укрзалізниця планує ініціювати перегляд тарифного регулювання з метою вийти на більш гнучку цінову політику в пасажирському сегменті.

 

"Що мається на увазі: поширена практика серед транспортних операторів, коли чим раніше купуєш квитки, тим вони дешевші, а якщо в останню хвилину - тим дорожчі. Це дозволить нам збільшити середню прибутковість, але при цьому дати кращу ціну окремим пасажирам, найбільш чутливим до ціни. Як варіант - зробити більше розмежування і за класами. Ще ми працюємо над можливістю зміни ціноутворення в прив'язці до відстаней", - пояснив Перцовський.

 

Він зазначив, що ведеться робота над питанням контролю оплати за проїзд.

 

"У передмісті, наприклад, ми, пілотуючи IT-систему, яка дозволяє реалізовувати квитки онлайн або через кіоски і разові, і абонентські для пасажирів. Також переглядаємо конфігурацію турнікетної системи, щоб знизити відсоток безбілетників", - повідомив Перцовський.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
0
Сміх
2
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)