Опитування: Чи підтримуєте ви обов'язкову вакцинацію для працівників окремих професій? Есть фото

6 Жовтня 2021 10:05  0  1261

Маю думкуОпитування: Чи підтримуєте ви обов'язкову вакцинацію для працівників окремих професій?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Чи підтримуєте ви обов'язкову вакцинацію для працівників окремих професій?

 

oly

Олена, працівниця ЖитлоСервісу
Підтримую, адже чиновники, освітяни мають щоденну активну взаємодію з громадськістю, що несе за собою вагомий відсоток ймовірності зараження коронавірусом.

 

 

oly 

Сергій, пенсіонер
Підтримую. Особисто я вакцинувався, почуваюся добре. Вважаю, що освітяни добровільно повинні долучатися до вакцинальної компанії. Знаю, що в Одесі батьки школярів натиском змусили вакцинуватися вчителів аби діти продовжували своє навчання в належних умовах.

 

 

oly 

Євгенія, працівниця КЗ «ПОЦСПРД» ЗОР
Проти примусової вакцинації. Такі рішення приймаються індивідуально, адже ніхто не може нести відповідальності за власне здоров'я, окрім нас самих. Логіка відсутня. Чому освітяни повинні вакцинуватися?! Адже учні мають контакт і з батьками, і на гуртках, і в магазинах… заразитися ковідом можна і не в школі.

 

 

oly

Анатолій, пенсіонер
Підтримую, необхідно спільними зусиллями здолати цю пандемію. Вважаю, що це громадський обов’язок, відповідальність, яку повинен нести кожен громадянин України, а не тільки окремі верстви населення. Тому вакцинуватися від ковід важливо ВСІМ.

 

 

oly 

Ксенія, в декретній відпустці
Категорично проти. Дані дії - це відкрите порушення прав людини. Ніхто не має права вирішувати, що робити людині із власним здоров'ям. Якщо я як мама хвилююся за здоров'я власної дитини, то маю прививати саму дитину, а не змушувати вчителя або вихователя.

 

 

oly

Наталія, домогосподарка
Взагалі проти вакцинації як такої. Не впевнена в умовах доставки та зберігання, тому сумніваюся в її ефективності. Нещодавно зіштовхнулася з негативними наслідками вакцинації проти ковід: знайомі вчителі досить складно перенесли щеплення, отримали серйозне ускладнення стану здоров'я.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
7
Сміх
13
Жах
22
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)